Centrum prasowe Volvo

Volvo V40 główną wygraną podczas finału Volvo Triathlon Series i Powerade Volvo MTB Marathon

Już 19 października w salonie Volvo Wadowscy w Gaju koło Krakowa nastąpi zakończenie sezonu Volvo Triathlon Series i Powerade Volvo MTB Marathon. Podczas imprezy zostanie wręczona nagroda główna: Volvo V40. Na miejscu pojawią się takie gwiazdy kolarstwa jak Sylwester Szmyd, Tomasz Marczyński, Rafał Majka i Bartosz Husarski. 

Już w najbliższy weekend nastąpi oficjalne zakończenie serii zawodów Volvo Triathlon Series i Powerade Volvo MTB Marathon, którym patronuje krakowski dealer marki Volvo – firma Wadowscy. Podczas uroczystości będącej finałem tych zmagań, nastąpi wyłonienie zwycięzcy nagrody głównej – Volvo V40.

Przez cały sezon zawodnicy startujący w ramach imprez Volvo Triathlon Series i Volvo Powerade MTB Marathonu startami zwiększali swoje szanse na zdobycie nagrody głównej. Ostatni etap tej rozgrywki będzie miał miejsce w siedzibie Volvo Wadowscy, gdzie Sylwester Szmyd wraz z losowo dobranym zawodnikiem wystartują do walki o jak najlepszy czas wspólny.

Trzy osoby które w typowaniu internetowym były najbliżej łącznego czasu przejdą do konkursu wiedzy o Volvo, którego triumfator stanie się szczęśliwym posiadaczem Volvo V40. Samochodu którego marka stała się synonimem bezpieczeństwa, teraz także z pierwszym na świecie systemem chroniącym rowerzystów.

Krakowski dealer samochodów Volvo od lat wspiera różne dyscypliny sportu. Firma Wadowscy współpracuje z Sylwestrem Szmydem, który na co dzień porusza się kompaktowym Volvo V40. Firma Wadowscy jest także partnerem klubu piłkarskiego Wisła Kraków.

 

Multimedia (7)

Volvo V40 główną wygraną podczas finału Volvo Triathlon Series i Powerade Volvo MTB Marathon

Dołącz do nas na Facebooku