Komunikaty prasowe

Best of the best – najlepszy dealer Volvo wybrany!

W ostatnim czasie ogłoszono zwycięzcę konkursu na najlepszego „Autoryzowanego Dealera Roku 2007” firmy Volvo w Polsce. Tytuł ten przypadł w udziale dealerowi „Wadowscy”. W konkursie oceniano wyniki uzyskane w 4 kategoriach: sprzedaż, serwis, marketing oraz finanse. Autoryzowany dealer Volvo, firma „Wadowscy”, mający swą siedzibę w Krakowie, zdobył największą łączną liczbę punktów. W historii konkursu jest to już druga wygrana tego dealera.

Konkurs organizowany jest przez Volvo Auto Polska od trzech lat.

Tytuł Dealera Roku 2007 świadczy nie tylko o doskonałych wynikach salonu w zakresie sprzedaży, finansów, marketingu czy serwisu. To przede wszystkim gratyfikacja i uznanie dla oferowanych na najwyższym poziomie usług. Nieustannie rozwijamy naszą sieć dealerską, starając się zapewnić wysoką jakość obsługi Klienta. Przyznawany tytuł Dealera Roku jest uznaniem zasług także w tym zakresie i z pewnością stanowi powód do satysfakcji”, mówi Paweł Kacprzyk, prezes Volvo Auto Polska.

W tegorocznej edycji konkursu nagrodzeni zostali także: Nova za zajęcie drugiego miejsca oraz ex aequo trzecie miejsce V-Motors, Euro-Kas. Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostali odpowiednio:
– Sprzedaż: Euro – Kas
– Marketing: ex aequo – Firma Karlik i V-Motors
– Finanse: Nova
– Serwis: Wadowscy

Materiały powiązane