Centrum prasowe Volvo

Polityka prywatności

Dyrektywa dotycząca ochrony danych osobwych w Internecie – Volvo Car Corporation

Firma Volvo Car Corporation (Volvo) szanuje i chroni nienaruszalność praw osobistych wszystkich osób odwiedzających nasze strony internetowe. Zbierane przez nas dane osobiste zostaną przede wszystkim wykorzystane do tego, abyśmy mogli dostarczyć odwiedzającym nas osobom żądane produkty i usługi, a w drugiej kolejności w celu ulepszania dostarczanych przez nas produktów i naszego serwisu. W tym celu zbieramy informacje w odpowiedni sposób.

Zabrane informacje nie zostaną przekazane nikomu poza Volvo Car Corporation, naszymi dealerami oraz naszymi partnerami, którzy dostarczają usługi w naszym imieniu. Wspomniane informacje będą traktowane przez nas zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi ochrony danych osobowych i mogą być przechowywane lub przetwarzane na terytorium Unii Europejskiej lub poza nim, w dowolnym miejscu na świecie.

Każda osoba ma prawo wglądu w informacje przechowywane na jej temat oraz do ich poprawiania w razie potrzeby, jak również prawo żądania, abyśmy nie wykorzystywali tych informacji. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby respektować te żądania. Zwracamy uwagę, że szczególne regulacje prawne dotyczące pewnych dziedzin, takich jak bezpieczeństwo i finanse, mogą uniemożliwić nam dostarczenie pewnych informacji.

Pytania, na które nie ma odpowiedzi w dziale „Często zadawane pytania”, prosimy przesyłać na adres persdata@volvocars.com

Dołącz do nas na Facebooku