Komunikaty prasowe

Butikowa cukiernia Deseo w przestrzeni Volvo Car Warszawa

W Volvo Car Warszawa ruszył nowy punkt butikowej cukierni Deseo. Te dwie marki stworzyły wyjątkową przestrzeń w samym centrum miasta.

Volvo Car Warszawa to salon samochody w formie studia, ulokowany w samym centrum stolicy. W takiej formule działają także salony Volvo w Sztokholmie, Mediolanie, Tokio i Nowym Jorku. Każde z tych miejsc to nie tylko showroom, ale także przestrzeń spotkań kulturalnych, biznesowych, medialnych. Wiele z nich wymaga oprawy kulinarnej. W najbliższych latach o podniebienia klientów zadba butikowa cukiernia Deseo. Ale nie trzeba kupować samochodu, by skosztować ich specjałów. Przestrzeń Volvo Car Warszawa i kącik Deseo zapraszają każdego, kto ma ochotę na słodką przerwę przy kawie.

 Start wspólnego projektu

16 listopada miała miejsce oficjalna inauguracja nowej współpracy Volvo Car Warszawa i Deseo. Na parterze dwupoziomowego salonu znalazła się przestrzeń, której nie ominie obojętnie żaden szanujący się miłośnik słodyczy. Tutaj uwielbienie dla słodkości sięgnęło zenitu. Mamy do czynienia z małymi dziełami sztuki cukierniczej. Każde ciastko przypomina małą, kolorową rzeźbę. Jest coś dla miłośników karmelu, pannacotty, owoców, białej i ciemnej czekolady. Do tego jest karta kaw i innych napojów. Wprawdzie Deseo ma już w Warszawie kilka lokalizacji, ale w showroomie samochodowym – cukiernicy zagościli po raz pierwszy. Na otwarcie przybyli tłumnie przyjaciele marek Deseo i Volvo.

O Volvo Car Warszawa

Volvo Car Warszawa to unikalna formuła salonu-studia w centrum miasta. Ten punkt działa od 2018 roku i sprzedaje kilkaset samochodów rocznie. Jednocześnie przestrzeń salonu jest miejscem licznych spotkań. W przeszłości odbywały się tu koncerty muzyczne oraz premiery nowych modeli. Podczas Nocy Muzeów eksponowano w nim najstarsze i najpiękniejsze modele marki. W salonie odbywały się też spotkania biznesowe i kulturalne. Ostatnio trwa cykl spotkań z youtuberami/blogerami, które przyciągają do salonu rzesze spragnionych wiedzy ludzi. Wraz z rozpoczęciem współpracy z Deseo salon wydłużył godziny otwarcia. Część restauracyjna jest otwarta w dni powszednie w godzinach 8.00 – 21.00. W weekendy: od 11.00 do 21.00.

O Deseo

DESEO Patisserie & Chocolaterie to cukiernia założona w 2015 roku przez pasjonatów podróży i jedzenia – Łukasza Smolińskiego i Natalię Sitarską, którzy obie pasje połączyli, przekładając smaki poznane w różnych zakątkach świata na cukiernicze dzieła sztuki.

To marka, która szybko podbiła serca Warszawiaków rozkochując ich w deserach typu petit gateau. Deseo na przestrzeni ostatnich 7 lat stało się rozpoznawalną marką z pięcioma lokalami w Warszawie i jednym w Poznaniu.

Oferta DESEO idealnie wpisuje się w profil działalności Volvo Car Warszawa. Za dnia kawiarnia będzie dostępna nie tylko dla klientów, ale dla wszystkich osób pragnących skosztować jej słodkich specjałów. DESEO zapewni też oprawę kulinarną wszelkich wydarzeń odbywających się w przestrzeni salonu Volvo Car Warszawa.

Materiały powiązane