Komunikaty prasowe

Dealer Volvo rozpoczął współpracę z Katarzyną Glinką

Dealer Volvo – Euroservice – rozpoczął roczną współpracę z aktorką filmową i teatralną – Katarzyną Glinką. Pani Katarzyna jeździ Volvo XC40 T5 Recharge, czyli hybrydą ładowaną z gniazdka. Swoimi wrażeniami będzie dzielić się na swoich kanałach społecznościowych oraz na kanale Youtube.

Choć projekty ambasadorskie centrali Volvo Car Poland zostały wygaszone, dealerzy naszej marki nadal wybierają ten rodzaj promocji swojej działalności. Poznański dealer Volvo Firma Karlik współpracuje z Grażyną Wolszczak, a teraz dealer Volvo Euroservice rozpoczyna pracę z Katarzyną Glinką. Jest to roczny projekt z możliwością jego przedłużenia.

Samochody hybrydowe, w szczególności te zaawansowane – ładowane z gniazdka, są w Polsce czymś nowym. Chcemy pokazać praktyczne aspekty jeżdżenia takimi pojazdami poprzez takie realizacje jak „Dzień z życia Kasi Glinki”, w który nasza hybryda się naturalnie wpisuje. Wspólnie zrealizowaliśmy także nagranie promujące nasze akcesoria do przewozu rowerów. Kalendarz aktywności będzie dostosowany do pory roku i do aktualnych tematów – mówi Piotr Sędek – dyrektor sprzedaży Euroservice.

Jak rozwija się ta współpraca można przekonać się samemu odwiedzając konto instagramowe dealera Volvo Euroservice, konto Katarzyny Glinki lub kanał Youtube:

Materiały powiązane