Komunikaty prasowe

D&R Czach – nowy salon Volvo w Rzeszowie

Od początku maja wznowił swoją działalność salon Volvo w Rzeszowie. Nowymi właścicielami obiektu są Danuta i Ryszard Czach, którzy od lat są związani ze sprzedażą samochodów różnych marek, także z segmentu premium. Nowa placówka będzie oferować pełen zakres usług: sprzedaż samochodów nowych i używanych, usługi finansowe i ubezpieczeniowe, a także serwis.

Volvo obecne było w Rzeszowie od lat. Dlatego bardzo cieszymy się, że samochody naszej marki będą znów dostępne dla mieszkańców stolicy województwa Podkarpackiego i jego szerokich okolic. Dla naszej marki ważne jest bezpieczeństwo i zaufanie, dlatego powierzyliśmy nasz biznes doświadczonym partnerom – Państwu Danucie i Ryszardowi Czach, którzy od lat są związani są z branżą motoryzacyjną – mówi Mariusz Nycz, dyrektor sprzedaży i marketingu Volvo Auto Polska.

Rzeszowski salon Volvo oferuje pełną gamę modeli szwedzkiego producenta. Już niebawem trafią do niego samochody z serii Volvo Ocean Race, a za niecały rok długo oczekiwany model XC90.

Materiały powiązane