Komunikaty prasowe

Drywa Autoryzowany Dealer Volvo w nowym salonie

Firma Drywa ADV zmienia swoją siedzibę. Reprezentujący markę Volvo dealer otworzył nowy salon przy ulicy Kartuskiej, przenosząc się z Gdyni do Gdańska. Obiekt został zbudowany według najnowszej koncepcji Volvo w zakresie projektowania i tworzenia wnętrz – Next Face, która odzwierciedla zupełnie odmienne podejście do procesu zakupu. Dzięki oryginalnemu designowi gdański salon dołączył do pierwszej dziesiątki supernowoczesnych salonów Volvo na świecie.

Nowy salon został więc zaprojektowany tak, aby wszystkie jego elementy były odzwierciedleniem wartości Volvo, stanowiących dziedzictwo skandynawskiego stylu, wyrażonego przez formę, kolor i kształt, tworzących razem unikalną oraz przyjazną atmosferę. Drywa ADV dysponuje pięciosetmetrową powierzchnią ekspozycyjną oraz ośmioma stanowiskami serwisowymi. W firmie będzie można nie tylko kupić nowe auto, ale także skorzystać z profesjonalnego serwisu i uzyskać fachową poradę.

„W ciągu swojej ośmioletniej działalności staraliśmy doskonalić świadczone przez nas usługi. Indywidualne podejście do Klienta, począwszy od oferty modelu, poprzez sprzedaż, aż po prawdopodobnie najważniejszy okres – serwisowania samochodu sprawia, że nasi Klienci przywiązują się do nas. Retencja, czyli lojalność Klientów na poziomie 70% jest najlepszym tego dowodem. Mam nadzieję, że salon w Gdańsku będzie magnesem dla nowych osób i zachętą do zapoznania się z naszą ofertą. Liczę również na to, że dla naszych obecnych Klientów będzie to doskonały pretekst do odwiedzenia nas i jeszcze większego zacieśniania relacji.”, powiedział Krzysztof Drywa, właściciel salonu.

Firma Drywa ADV powstała w 1992 roku, rok póŸniej stała się pełnoprawnym Autoryzowanym Dealerem Volvo. Od czasów, kiedy mieściła się w przydomowym ogrodzie wyrosła na potężnego gracza na motoryzacyjnym rynku Trójmiasta. Mimo kryzysu w branży, w stosunku do roku ubiegłego firma Drywa ADV może poszczycić się wzrostem sprzedaży. Klienci firmy to indywidualni użytkownicy, jak i duże firmy, których flota składa się z kilkudziesięciu samochodów marki Volvo. Pozwala to optymistycznie patrzeć w przyszłość i myśleć o kolejnych inwestycjach, między innymi unowocześnieniu i ponownemu uruchomieniu salonu w Gdyni.

„Drywa ADV doskonale rozumie tak ważne dla marki Volvo kwestie, tj. bezwzględna dbałość o bezpieczeństwo i jakość produktu, a także wielkie

znaczenie kształtowania pozytywnych relacji z Klientami. Nie mniej istotne jest ciągłe ulepszanie świadczonych przez nas usług. Drywa ADV jest jednym z naszych najlepszych dealerów, który rozwija się niezwykle dynamicznie. Dlatego też staramy się wspierać firmę w jej dążeniach i pomagać w dalszym rozwoju. Z całego serca życzymy panu Krzysztofowi Drywie dalszych sukcesów, odnoszonych w nowym salonie”, powiedział Paweł Kacprzyk, Prezes Volvo Auto Polska.

Marka Volvo jest obecna na polskim rynku już ponad 10 lat. W tym czasie sprzedanych zostało w naszym kraju ponad 13 000 samochodów Volvo. Mimo trudnej w ostatnim okresie sytuacji na rynku motoryzacyjnym, sprzedaż samochodów Volvo utrzymuje się na stabilnym poziomie z tendencją zwyżkową. Pozwala to na stałe inwestowanie w rozwój istniejących obiektów dealerskich, tak aby świadczyć najwyższą jakość usług. Dobra kondycja firmy oraz pozytywne prognozy na przyszłość umożliwiają także dalszy rozwój sieci dealerskiej. W ciągu ostatnich 5 lat powstało 8 nowych Autoryzowanych Dealerów Volvo (Warszawa (2 salony), Bielsko-Biała, Kraków, Poznań, Białystok, Rzeszów, Lublin). W tej chwili sieć liczy 16 Dealerów.

Materiały powiązane