Komunikaty prasowe

Dwa sposoby na piękno, czyli Volvo na targach World Travel Show 2016

Międzynarodowe targi turystyczne World Travel Show to miejsce, w którym już niebawem będzie można spotkać ludzi pełnych pasji. Ludzi otwartych na przygodę i czerpanie z życia tego, co w nim najwspanialsze, najpiękniejsze i najbardziej wyjątkowe. Dlatego na targach, które odbędą się między 14 a 16 października, nie zabraknie też samochodów Volvo!

Co ciekawe, Volvo będzie obecne na tych targach na dwa sposoby – na pozór zupełnie różne, ale za każdym razem związane z próbą uchwycenia piękna nowoczesnych, a równocześnie klasycznych i eleganckich linii samochodów szwedzkiej marki.

W specjalnie przygotowanym studio fotograficznym Volvo V60 pełnić będzie rolę „modela” w całej serii wykładów i warsztatów fotograficznych, realizowanych kilkakrotnie w ciągu każdego dnia targów przez znanych fotografów: Przemysława Jakubczyka i Tomasza Kulasa.

Drugi samochód  Volvo ustawiony będzie bezpośrednio na głównym stoisku firmy Olympus (Hala E) i to właśnie aparatami i kamerami tej firmy uwieczniony zostanie pewien niezwykły proces artystyczny. W ciągu trzech targowych dni Maciej Polak, artysta specjalizujący się w sztuce nowoczesnej z pogranicza grafiki, ilustracji, designu i street artu, ozdabiać będzie specjalnie przygotowany model Volvo V40, nanosząc na niego jedyne w swoim rodzaju wzory i grafiki. Uwiecznieniem tego procesu będzie film poklatkowy ukazujący poszczególne etapy powstawania samochodowego dzieła sztuki oraz finałowa sesja fotograficzna.

Zapraszamy zatem do odwiedzenia Międzynarodowych Targów Turystycznych World Travel Show, które odbędą się w dniach 14–16 października 2016 roku w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie!

Materiały powiązane