Komunikaty prasowe

Euroservice już po raz piąty zostaje Dealerem Roku w sieci Volvo Car Poland

Firma Volvo Car Poland wyłoniła w swojej sieci Dealera Roku. Po raz piąty w ciągu ostatnich sześciu lat, tytuł ten zdobyła firma Euroservice, która ma w Warszawie dwa punkty dealerskie. Nagroda jest przyznawana na podstawie analiz licznych kryteriów ilościowych i jakościowych. 

Historia Euroservice liczy sobie ponad 50 lat. Jeszcze w czasach PRL-u, firma zajmowała się naprawą samochodów osobowych Volvo, gdy szwedzki producent nie miał w naszym kraju oficjalnego przedstawicielstwa. Od początku lat dziewięćdziesiątych Euroservice funkcjonuje jako autoryzowany dealer naszej marki. Obecnie ma dwa obiekty na terenie Warszawy: przy Alejach Jerozolimski oraz przy ulicy Płowieckiej. Firma w ciągu ostatnich sześciu lat aż pięciokrotnie zdobywała tytuł Dealera Roku. Ostatni okres był jednak szczególny, ponieważ cały rynek mierzył się z pandemiczną rzeczywistością, która najpierw zachwiała całym rynkiem aut osobowych, a później – rynkiem komponentów. Dzięki pracy dealerów, z tego okresu Volvo Cars i Volvo Car Poland wyszły obronną ręką.

Nagroda jest nie tylko wyrazem uznania dla swojego partnera biznesowego, ale też potwierdzeniem spełnienia szeregu parametrów jakości obsługi. Dla nas najważniejszy jest klient. Bez niego nie byłoby mowy o żadnych nagrodach. Z optymizmem patrzymy w przyszłość. Rynek motoryzacyjny szybko się zmienia, a my razem z nim. Teraz szykujemy się do szybkiej elektryfikacji rynku. W przyszłym roku będą w naszej sprzedaży swoją obecność mocno zaznaczą hybrydy ładowane z gniazdka i auta elektryczne – powiedział Piotr Sędek, dyrektor sprzedaży firmy Euroservice.

W związku z otrzymaniem nagrody, firma Euroservice przygotowała dla klientów okolicznościową ofertę. Można się z nią zapoznać na stronie dealera:

Materiały powiązane