Komunikaty prasowe

Fan strona Volvo Auto Polska na Facebooku

Od 8 kwietnia Volvo Auto Polska ma swoją oficjalną fan stronę na największym portalu społecznościowym na świecie – Facebook (www.facebook.pl/VolvoAutoPolska).

Facebook jest obecnie największym portalem społecznościowym na świecie, na którym zarejestrowanych jest już ponad 450 mln użytkowników. To miejsce wymiany opinii, komentarzy, uwag oraz multimediów, między użytkownikami Facebooka.

Na fan stronie Volvo Auto Polska użytkownicy znajdą wiele interesujących informacji na temat designu, technologii, modeli samochodów, ochrony środowiska, czy historii samej marki Volvo. Pojawi się także wiele ciekawostek, zdjęć, filmów, relacji, wywiadów i quizów.

Dodatkowo uruchomiono dwie zakładki: „Volvo S60” – na której można obejrzeć materiały filmowe na temat nowego modelu Volvo – S60 oraz „Dealerzy”, na której można sprawdzić lokalizację najbliższych dealerów samochodów Volvo.

Zdecydowaliśmy się założyć profil Volvo Auto Polska na Facebooku, ponieważ media społecznościowe są obecnie bardzo ważnym medium komunikacyjnym, które zrzesza wielu fanów marki Volvo i nie tylko. Fan strona umożliwi nam pełniejszą dwustronną komunikację ze wszystkimi fanami marki.– podsumował Mariusz Nycz, Dyrektor Marketingu i PR w Volvo Auto Polska.

Zapraszamy na fan stronę Volvo Auto Polska na Facebooku.  www.facebook.pl/VolvoAutoPolska  

Materiały powiązane