Komunikaty prasowe

Gwiazdy w samochodach Volvo – VIP Cross

Błoto, kurz, ryk silników i gwiazdy – to wszystko czekało na dziennikarzy podczas 3 edycji rajdu z gwiazdami – VIP CROSS. Za kierownicami terenowych samochodów Volvo zasiedli znani polscy aktorzy i aktorki.

Rajd odbył się na specjalnie przygotowanym torze w miejscowości Kuklówka, mieszczącej się w gminie Radziejowice. Na potrzeby rajdu zaadaptowano szeroki wykop, który składał się ze stromych zjazdów, rowów błotnych, kolein i karkołomnych zakrętów. Uczestnicy wyścigu, ścigali się terenowymi samochodami Volvo XC60, XC70 oraz XC90.  Rajd składał się z dwóch tras: Adventure (kręty odcinek specjalny) i Cross.

Pomimo, iż impreza wydawała się typowo męska, to zwycięzcą została para żeńska – Dorota Stalińśka wraz z pilotem – Aleksandrą Szwed. Swoich sił w off roadowej jeŸdzie także próbowali:  Andrzej Młynarczyk, Marek Włodarczyk, Dorota Kamińska, Marek Frąckowiak, Aleksandra Kisio, Karol Strasburger, Marek Siudym, Rafał i Marcin Mroczek, Marysia Niklińska, Włodzimierz Grzywna, Małgorzata Ostrowska-Królikowska wraz z Antonim Królikowskim oraz wielu innych.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z partnerstwa w 3 edycji rajdu VIP Cross. Ten rajd był nie tylko okazją do zaprezentowania samochodów, ale także sprawdzenia ich w terenie. Mogę dodać więcej, że uczestnicy rajdu bardzo chwalili auta Volvo, podkreślając ich świetne przystosowanie do jazdy w trudnych warunkach. – podsumował Mariusz Nycz, Dyrektor Marketingu i PR w Volvo Auto Polska.

Materiały powiązane