Komunikaty prasowe

Jim Rowan ogłosi nową erę bezpieczeństwa Volvo Cars – już 21 września 2022, godz. 15.00

Jeszcze w tym roku zaprezentujemy nasz najnowszy flagowy model, którym będzie w pełni elektryczny SUV. Zaprojektowany od podstaw jako samochód elektryczny, zawdzięczający wiele swoich funkcji oprogramowaniu nowej generacji – ten model otworzy nową erę bezpieczeństwa i będzie pokazem technologicznych możliwości naszej firmy.

Od prawie 100 lat naszym celem jest tworzenie innowacji i wyznaczanie nowych standardów, aby ratować więcej ludzkich istnień. Dzięki naszemu najnowszemu samochodowi kontynuujemy to dziedzictwo, wprowadzając nowe inteligentne technologie. Wiodącym elementem nowego modelu będzie LiDAR, czyli radar laserowy współpracujący z wydajnymi procesorami o dużej mocy obliczeniowej. Nad tym wszystkim będzie czuwać najnowsze oprogramowanie. Właśnie tak chcemy zrealizować naszą wizję, zgodnie z którą nikt nie powinien odnieść poważnych obrażeń ani zginąć w nowym samochodzie Volvo.

Zanim pokażemy Ci samochód, co będzie miało miejsce jeszcze w tym roku, nasz CEO – Jim Rowan przedstawi wizję przyszłości bezpieczeństwa według Volvo Cars. Po raz pierwszy zaprezentuje niektóre z nowych technologii, które będą standardem w naszym w pełni elektrycznym SUV-ie nowej generacji. Zastosowane innowacyjne funkcje mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa Twojego, a także osób wokół Ciebie.

Jego prezentacja online „Safety in Mind” będzie miała premierę na oficjalnym kanale Volvo Cars na YT. Zasubskrybuj już teraz, aby otrzymywać powiadomienia i być na bieżąco z przyszłymi wiadomościami.

Do zobaczenia 21 września o godzinie 15.00

Link do transmisji:

https://www.youtube.com/channel/UCaY-4ndPCRKp60qXF7zBJ0w

Materiały powiązane