Komunikaty prasowe

Kampania reklamowa modelu V40 z udziałem szwedzkich artystów.

Volvo Cars rozpoczyna kampanię reklamową nowego Volvo V40. Najnowsza kampania jest kontynuacją współpracy Volvo z kreatywnymi i wyjątkowymi artystami.

Volvo w swoich kampaniach reklamowych współpracowało z tak znanymi i uznanymi gwiazdami jak Robyn, Mando Diao, Avicii, Swedish House Mafia, czy legendą futbolu Zlatanem Ibrahimovic’em. Najnowsza kampania szwedzkiej marki łączy talent poducenta muzycznego Andreasa Kleerupa z urzekającym głosem wschodzącej gwiazdy Sabiny Ddumby w piosence „Carry On”.

Muzyka i emocje z niej płynące w idealny sposób oddają charakter naszych aut. W Volvo jesteśmy skoncentrowani na ludziach, a więc muzyka jest naturalnym elementem historii prezentowanych w naszych reklamach. Powiedział Björn Annwall, Senior Vice President Marketing Sales and Service w Volvo Car Group

[youtube]

https://youtu.be/Dq50tFa3SHQ

[/youtube]

Najnowsza odsłona spotu reklamowego nowego V40 jest integralną częścią większego projektu: It’s your journey. Kampania przedstawia pięcioro młodych szwedzkich artystów podczas ich podróży.

Wybraliśmy tych młodych utalentowanych artystów do naszej kampanii aby ukazać drogę przez życie każdego człowieka. Nasze nadzieje i cele, które sprawiają, że stajemy się coraz bardziej wytrwali. Volvo także przeżywa teraz czas zmian. Wszystko to, wynika z pasji do tego co robi się w życiu i właśnie ten element chcieliśmy pokazać. Wspólnie z Andreasem Kleerupem i Sabiną Ddumba stworzyliśmy kolejny artystyczny przekaz. Dodał Björn Annwall

Poniżej znajduje się lista artystów współpracujących z Volvo Cars:

Mando Diao – Strövtåg i hembygden (A trip down memory lane) – Volvo V40 Cross Country

  • Swedish House Mafia /Lune – Leave the world behind – Volvo XC60
  • First Aid Kit – On The road again – Volvo V70
  • Max Martin/Zlatan – Du gamla du Fria (the Swedish National Anthem) – Volvo XC70
  • Robyn/Röyksopp – Monument – Volvo V60 Twin Engine & Volvo V60
  • Amanda Bergman/Oskar Linnros – Vintersaga (Winter Saga) – Volvo XC60, Volvo V70, Volvo XC70
  • Avicci/Ane Brun – Feeling Good – Volvo XC90
  • Viola Martinsson – Made Of – Made By People Volvo XC60
  • Silvana Imam – Varma gator (Warm Streets) – Volvo S90
  • Sabina Ddumba/Andreas Kleerup – Carry on – Volvo V40

Materiały powiązane