Komunikaty prasowe

Kup Volvo S90 i wyjedź do Szwecji

Początki firmy Euroservice sięgają 1967 roku. Było to jedno z nielicznych miejsc za żelazną kurtyną, w którym profesjonalnie naprawiano samochody marki Volvo. Dziś ten największy dealer Volvo w Polsce obchodzi 50-lecie swojego istnienia Z tej okazji powstała oferta– kup Volvo i wyjedź do Szwecji.

Tylko do końca roku na pierwszych 50 klientów, którzy kupią Volvo S90 z limitowanej oferty w salonach Euroservice, czeka wyjazd do ojczyzny Volvo. Dla uczestników przygotowano interesujący program obejmujący poznanie nie tylko samej marki, ale także prawdziwego oblicza Szwecji, jej krajobrazów i codziennego życia mieszkańców.

Uczestnicy wyjazdu odwiedzą m. in. Volvo Visitor Centre oraz wystawę Brand Experience Volvo, która skupia się na ważnych dla marki wartościach – bezpieczeństwie oraz ekologii. Będzie również okazja, aby poczuć prawdziwe emocje za kierownicą Volvo na specjalnym torze.

Zaplanowano także wyjazd do rybackich wiosek na wyspie Tjörn oraz miasteczka Kungälv, gdzie uczestnicy zwiedzą pozostałości twierdzy Bohus. Organizatorzy zadbali także o regionalne jedzenie, jak również kolację w restauracji Sjömagasinet, odznaczonej prestiżową gwiazdką Michelin.

W tym czasie do portu w Goeteborgu zawiną jachty biorące udział w regatach Volvo Ocean Race. Właśnie stamtąd rozpoczną ostatni etap wyścigu – sprint do Hagi. Będzie to dla uczestników okazja do odwiedzenia miasteczka Volvo Ocean Race i poczucia żeglarskiego klimatu największych regat na świecie.

Szczegółowe informacje o ofercie znajdą Państwo na stronie: http://euroservice.volvocars-partner.pl/oferta/promocje/50-lat-euroservice/

Materiały powiązane