Komunikaty prasowe

Limuzyna Volvo S60 teraz od 99 900 PLN!

S60  – jedna z najchętniej kupowanych Volvo w Polsce po raz pierwszy dostępna za mniej niż 100 tysięcy PLN. W tej cenie oferowana jest Volvo S60 w wersji Kinetic z silnikiem benzynowym 2.4 (140 KM) oraz z silnikiem diesla D (126 KM).

Pomimo kilkuletniej już obecności na rynku Volvo S60 niezmiennie  przewodzi w statystykach sprzedaży samochodów segmentu Premium w Polsce. Volvo S60 wybierane jest równie chętnie przez klientów indywidualnych, jak i flotowych.

Klienci podkreślają, że przekonuje ich  elegancka , nowoczesna  linia nadwozia z charakterystycznymi dla Volvo przetłoczniami na masce i bagażniku, bogata gama systemów bezpieczeństwa, komfortowe, ale nie przeładowane, eleganckie i funkcjonalne wnętrze oraz szeroki wybór silników. Dodatkowo wskazują, iż to jeden z najbardziej interesujących na rynku sedanów o sportowym zacięciu.

Samochód oparty jest na platformie Volvo P2 tak jak Volvo S80 oraz Volvo XC90. Model ten produkowany jest w fabryce Volvo Car Corporation w Gandawie oraz w niewielkim stopniu również w zakładach montażowych CKD w Tajlandii i Malezji.

Volvo zaprasza do salonów. Ilość samochodów w ofercie ograniczona.

Materiały powiązane