Komunikaty prasowe

Łukasz Kubot za kierownicą nowego Volvo XC90

Firma Karlik Autoryzowany Dealer Volvo z Wielkopolski przekazała Łukaszowi Kubotowi kluczyki do nowego Volvo XC90. Sportowiec, który wspólnie z deblowym partnerem Marcelo Melo zwyciężył na wimbledońskich kortach trawiastych i przeszedł do historii polskiego tenisa,  dołączył do grona użytkowników, miłośników skandynawskiej marki.

Łukasz Kubot odebrał z salonu Firmy Karlik największy model z luksusowej serii 90 już kilka dni po powrocie z finału wielkoszlemowego turnieju US Open rozgrywanego w Nowym Yorku.

Znam markę Volvo i zawsze kojarzyłem ją z wartością taką jak bezpieczeństwo. Model Volvo XC90 to bardzo luksusowy, nowoczesny SUV, który dla mnie jest samochodem spełniającym najważniejsze kryteria: bezpieczeństwo, komfort podczas jazdy oraz odpowiednia przestrzeń dla bagażu. Cieszę się, że od dziś będę mógł korzystać z innowacyjnych rozwiązań Volvo i podróżować w tak komfortowych warunkach.  – mówi Łukasz Kubot.

Zawodnik, który w swojej tenisowej karierze osiągnął wielki sukces zdobywając w 2017 roku trofeum Wimbledonu oraz Volvo XC90 – laureat wielu prestiżowych nagród motoryzacyjnych i lider w swojej kategorii, stanowią na drodze doskonały duet. Elegancja, precyzja wykonania oraz dbałość o detale to elementy charakterystyczne dla tenisowej dyscypliny i luksusowej serii 90.

Od wielu lat bardzo chętnie angażujemy się w sportowe inicjatywy i wpieramy takie aktywności jak triathlon, żeglarstwo. Dzięki Łukaszowi Kubotowi, utytułowanemu sportowcowi, do tych popularnych dyscyplin dołączył również elitarny tenis. – podkreśla Rafał Król – Dyrektor Zarządzający Firmy Karlik.

 

Kontakt dla mediów:

Sylwia Skorupińska

Marketing Manager

tel. 668 006 631

s.skorupinska@karlik.dealervolvo.pl

Materiały powiązane