Komunikaty prasowe

Nadchodzi nowe Volvo EM90 – pierwszy w pełni elektryczny model MPV segmentu premium szwedzkiej marki

Wyobraź sobie sporą przestrzeń, którą masz zawsze ze sobą do dyspozycji podczas podróży. Miejsce, w którym możesz połączyć się ze swoimi bliskimi, miejsce w którym możesz odpocząć, pracować albo po prostu zebrać myśli.

Nowe Volvo EM90 to pierwszy w pełni elektryczny model marki reprezentujący segment MPV premium. Ten duży, luksusowy VAN jest idealny dla osób, które wiele czasu spędzają w trasie. Design wnętrza jest inspirowany skandynawskim stylem urządzania wnętrz domów, w szczególności salonu. Z tą różnicą, że domowym salonem nigdzie się nie da pojechać, a Volvo EM90 – jak najbardziej. Ten samochód to nie jest zwykłe auto umożliwiające przejazd z punktu A do punktu B. To propozycja dla osób potrzebujących sporej przestrzeni.

Volvo EM90 będzie miał swoją światową premierę 12 listopada 2023. System zamówień, z którego będą mogli skorzystać wyłącznie klienci z Chin, ruszy tego samego dnia.

Zachęcamy do śledzenia naszych kanałów komunikacji, na których będziemy ujawniać coraz więcej szczegółów dotyczących tego fascynującego modelu o dużym, przestrzennym wnętrzu.

Materiały powiązane