Komunikaty prasowe

Nordic Motor – nowy Autoryzowany Dealer Volvo

30 września odbyło się uroczyste otwarcie Nordic Motor  – nowego Autoryzowanego Dealera Volvo w Bydgoszczy. Zlokalizowany przy ulicy Fordońskiej 307 salon jest pierwszym przedstawicielstwem marki w regionie Kujawsko-Pomorskim. W uroczystym otwarciu salonu uczestniczyli przedstawiciele władz miasta, przedstawiciele Volvo Auto Polska oraz zaproszeni goście.

Volvo od kilku lat intensywnie rozwija sieć dealerską. Nordic Motor to już szesnasty Dealer Volvo w Polsce. „Staramy się, aby nasi Klienci mieli jak najdogodniejszy dostęp do oferowanych przez nas produktów i usług. Bardzo się cieszę, że od dziś oficjalnie jesteśmy obecni także w Bydgoszczy – stolicy Regionu Kujawsko-Pomorskiego. Wspólnie z naszym nowym Dealerem, Jackiem Myślińskim, oddajemy do dyspozycji obecnych i przyszłych klientów całkowicie nowy obiekt. Mamy nadzieję, że stanie się on stałym punktem na motoryzacyjnej mapie Bydgoszczy”, powiedział Paweł Kacprzyk, Prezes Volvo Auto Polska.

W firmie będzie można nie tylko kupić nowe auto, ale także dokonać profesjonalnego serwisu samochodu i uzyskać fachową poradę. Salon Nordic Motor to pierwszy w Polsce obiekt spełniający najnowsze standardy Volvo Next Face – procesu unifikowania wystroju wszystkich salonów marki Volvo na świecie. Nowy salon w Bydgoszczy został więc zaprojektowany tak, aby wszystkie jego elementy były odzwierciedleniem wartości Volvo, stanowiących dziedzictwo skandynawskiego stylu, wyrażonego przez formę kolor i kształt, tworzących razem unikalną oraz przyjazną atmosferę. Nordic Motor to jeden z pierwszych salonów na świecie spełniających standardy Next Face. Obiekt dysponuje pięciusetmetrową powierzchnią ekspozycyjną oraz sześcioma stanowiskami serwisowymi.

„Bardzo się cieszymy, że to właśnie Nordic Motor będzie miał zaszczyt prezentować markę Volvo mieszkańcom Bydgoszczy i całego naszego regionu. Jestem dumny, że po trwających blisko 2 lata pracach przygotowawczych możemy dziś Państwu przedstawić budynek, który jako pierwszy w Polsce spełnia najnowsze standardy Volvo w zakresie architektury i wystroju wnętrz. Zapraszam do jak najczęstszego odwiedzania Nordic Motor. Mam nadzieję, że nadchodzące dni otwarte, które odbędą się 1 i 2 paŸdziernika będą do tego doskonałą okazją”, powiedział Jacek Myśliński, właściciel firmy.

Mimo trudnej sytuacji na rynku motoryzacyjnym, Volvo utrzymuje sprzedaż na stabilnym poziomie z tendencją zwyżkową. Umożliwia to dalszy rozwój sieci dealerskiej. W ciągu ostatnich 5 lat powstało 8 nowych Autoryzowanych Dealerów Volvo (Warszawa (2 salony), Bielsko-Biała, Kraków, Poznań, Białystok, Rzeszów, Lublin). W tej chwili sieć liczy 16 Dealerów. Volvo stale inwestuje również w rozwój istniejących obiektów dealerskich, tak aby świadczyć najwyższą jakość usług. Marka jest obecna na polskim rynku już ponad 10 lat. W tym czasie sprzedanych zostało w naszym kraju ponad 13 000 samochodów Volvo.

 

Materiały powiązane