Komunikaty prasowe

Nowa kampania przywoławcza Volvo Auto Polska

Volvo Car Corporation ogłasza kampanię przywoławczą, w związku z bezpłatną wymianą końcówek drążków kierowniczych w modelach Volvo XC90
z lat 2003-2006. W określonych warunkach eksploatacyjnych mogę one ulegać przyspieszonemu zużyciu. W Polsce akcja obejmie 901 aut.

W sytuacji, kiedy usterka wystąpi w czasie jazdy, kierowca może odczuwać trudności
w kierowaniu pojazdem. W związku z tym Volvo Car Corporation podjęło decyzję o bezpłatnej wymianie drążka kierowniczego na nowy, zmodyfikowany model.

„Polityka Volvo Car Corporation w kwestii bezpieczeństwa jest niezwykle restrykcyjna. Odpowiedzialność koncernu za najwyższą jakość produktów przekłada się także na takie obszary, jak akcje serwisowe. Mimo, że nie są one popularne, uważamy je za swój obowiązek. Dlatego właśnie firma każdą sytuację, w której może dojść do obniżenia wysokiego poziomu bezpieczeństwa naszych samochodów, traktuje poważnie. Staramy się jednak, żeby z punktu widzenia naszych Klientów były one jak najmniej uciążliwe. ” – mówi Marcin Klimczewski, dyrektor marketingu Volvo Auto Polska.

Właściciele samochodów objętych kampanią przywoławczą, będą informowani o tym fakcie listem poleconym oraz w drodze informacji prasowych. Wymiana będzie odbywać się we wszystkich autoryzowanych serwisach Volvo Auto Polska na terenie kraju i potrwa około 2 godzin.

Na świecie nie odnotowano żadnego zdarzenia, w którym wystąpienie wadliwej końcówki drążka kierowniczego spowodowałoby zagrożenie zdrowia lub życia.

Materiały powiązane