Komunikaty prasowe

Nowa oferta finansowania Volvo

 • Oferta kredytowa dla klientów prywatnych
 • Preferencyjny leasing operacyjny i leasing powtarzalny dla firm
  Aby sprostać zróżnicowanym potrzebom klientów w zakresie finansowania zakupu nowych samochodów Volvo, autoryzowana sieć dealerów Volvo w Polsce wprowadza nową ofertę  preferencyjnego finansowania. Oferta skierowana jest zarówno do klientów prywatnych jak i instytucjonalnych i dotyczy wszystkich oferowanych modeli z wyjątkiem Volvo XC90.
  Od 14 września samochód Volvo będzie można nabyć w kredycie, w leasingu operacyjnym lub leasingu powtarzalnym. W ramach tych trzech obszarów istnieje możliwość zróżnicowania sposobu rozliczania zakupu.Kredyt 0% dla klientów prywatnych
  Dla tej grupy klientów zostały przygotowane trzy warianty kredytów 0%:

  • Pierwsza wpłata: 70% przy podpisaniu umowy, pozostałe 30% płatne jako jedna nieoprocentowana rata po 24 miesiącach
  • Pierwsza wpłata: 70% przy podpisaniu umowy, pozostałe 30% płatne przez 2 lata, w 24 równych, nieoprocentowanych ratach
  • Pierwsza wpłata: 60% przy podpisaniu umowy, pozostałe 40% płatne przez 3 lata, w 36 równych, nieoprocentowanych ratach – rata miesięczna w przypadku Volvo S40 1.8 wynosi od 1110,00 PLN.
   Preferencyjny leasing operacyjny dla firm
   W przypadku leasingu operacyjnego dla firm klient ma możliwość wyboru dwóch opcji spłat rat:
   raty malejące lub raty stałe.
   W obu przypadkach suma spłat jest utrzymana na znacząco korzystniejszym dla klienta poziomie w porównaniu z kosztami dostępnych na rynku ofert leasingowych o tych samych parametrach.

   • Raty malejące – 24 miesiące
    W tym wariancie wysokość opłaty wstępnej i pierwszych rat jest tak skalkulowana, aby maksymalnie opłacalne było wliczenie ich w koszty uzyskania przychodu szczególnie przed zakończeniem roku.
   • Raty stałe – 36 miesięcy
    Spłata rat stałych oparta jest o najbardziej popularny wśród leasingobiorców harmonogram spłat. Korzystając z tego wariantu leasingu, dwie pierwsze raty są opłacane przez Volvo.
    W obu przypadkach nie pobiera się opłaty przygotowawczej ani innych dodatkowych opłat.Powtarzalny leasing Volvo
    Leasing powtarzalny jest nową na rynku formą leasingu z wyjątkowo niskimi miesięcznymi opłatami. W przypadku leasing powtarzalnego Volvo rata miesięczna dla modelu Volvo S40 1.8 wynosi od 999,00 PLN.  Po upływie umowy leasingowej klient może wymienić dotychczasowe Volvo na nowe, wykupić dotychczasowe Volvo lub kontynuować leasing. Klient będzie więc mógł wymieniać samochód co 2 lata i uniknie kłopotów z jego sprzedażą.

    Aby ułatwić optymalne dopasowanie leasingu do potrzeb klientów przygotowaliśmy trzy rodzaje tego leasingu, różniące się wysokością opłaty wstępnej, 10%,  20%  i 30 % wartości samochodu.

    Podobnie jak w leasingu klasycznym raty miesięczne można wliczać w koszty działalności firmy.

    Co wyróżnia ofertę finansową Volvo?
    W odróżnieniu od oferowanych obecnie na rynku motoryzacyjnym w Polsce sposobów finansowania zakupu samochodu, oferta Volvo nie zawiera jakichkolwiek dodatkowych opłat związanych z podpisaniem umowy. Nieoprocentowane kredyty (rzeczywista stopa procentowa wynosi 0%) gwarantują, w zależności od wariantu, odroczenie części płatności o 2 lata lub też bardzo niskie raty miesięczne płatne bez odsetek przez 2 lub 3 lata.
    Dodatkowo, integralną częścią oferty jest pakiet ubezpieczeniowy w wysokości 4,5% wartości samochodu.

Materiały powiązane