Komunikaty prasowe

Nowe ceny samochodów Volvo

Volvo Auto Polska 4 kwietnia br. obniżyło ceny wszystkich modeli samochodów znajdujących się w ofercie firmy. Było to możliwe dzięki utrzymującemu się w ostatnich miesiącach wysokiemu kursowi złotówki wobec euro. W zależności od modelu obniżki wyniosły od 3% do 9%.

Volvo staje się samochodem, na który stać coraz więcej osób. Nowy model Volvo S40 można kupić już za 81 900 PLN – tyle po obniżce kosztuje bogato wyposażone S40 1,6. Już w wersji podstawowej auto posiada między innymi komplet poduszek powietrznych i kurtyn bocznych, klimatyzację, radioodtwarzacz CD oraz system DSTC – zwiększający bezpieczeństwo dynamiczny układ kontroli stabilności i trakcji.

„Samochody Volvo stanowią wyjątkowo interesującą propozycję na polskim rynku, pod względem stosunku ceny do jakości. Myślę, że rosnąca popularność marki jest wynikiem nie tylko większej dostępności cenowej oraz ciągle następującej poprawy jakości sieci Autoryzowanych Dealerów Volvo, ale także polityki uczciwości wobec Klientów, zgodnie z którą Volvo kształtuje swoje ceny. Nasi Klienci coraz częściej doceniają jakość Volvo i wartości, którymi kieruje się nasza firma.” – mówi Marcin Klimczewski, dyrektor marketingu Volvo Auto Polska.

Nowe cenniki samochodów dostępne są we wszystkich salonach dealerskich na terenie całego kraju. Można zapoznać się z nimi również na stronie internetowej Volvo pod adresem www.volvocars.pl

Materiały powiązane