Komunikaty prasowe

Nowe Volvo XC60 w Genewie – premiera na żywo i on-line

Już we wtorek 7 marca podczas targów motoryzacyjnych w Genewie Volvo zaprezentuje światu swój najnowszy model: XC60. Ten dynamiczny, średniej wielkości SUV zostanie odsłonięty o godzinie 10.45. To wydarzenie będzie można oglądać także za pośrednictwem transmisji 360°. Tego dnia na stronie biura prasowego pojawią się także zdjęcia tej gorąco oczekiwanej nowości.

Samochód na żywo

Volvo od lat ma swoje stoisko nr 6052 w hali numer 6, stanowiącej centralny punkt centrum wystawienniczego Palexpo. Tym razem model XC60 nie miał swojej pra-premiery i jego zdjęcia są utrzymywane w tajemnicy do chwili prezentacji tego auta na żywo. XC60 jest dla Volvo najważniejszym modelem. Poprzednia generacja tego SUV-a znalazła niemal milion nabywców i jest najpopularniejszym SUV-em średniej wielkości w Europie. Od kilku lat jest to najchętniej wybierany model premium w Polsce. Jego następca będzie bazował na płycie podłogowej SPA, która posłużyła do skonstruowania modeli XC90, S90, V90 i V90 Cross Country.

Transmisja 360 stopni

Prezentację nowego modelu XC60 będzie można oglądać za pośrednictwem transmisji 360°. W tym celu należy zaktualizować swoje przeglądarki internetowe i ściągnąć ich najnowsze wersje. Na komputerach rekomendujemy użycie Firefox’a lub Google Chrom’a, a na urządzeniach mobilnych: aplikację Youtube.

Link do transmisji na żywo:

Materiały powiązane