Komunikaty prasowe

Nowy punkt dealerski Volvo w Lubinie

15 kwietnia rusza nowy punkt dealerski Volvo w Lubinie, w którym będzie prowadzona sprzedaż samochodów nowych, używanych oraz serwis. Obiekt będzie należał do firmy V-motors, która od lat prowadzi salon tej samej marki we Wrocławiu. Będzie to 25. autoryzowany salon sprzedaży samochodów osobowych Volvo w Polsce.

Od 11 lat Volvo konsekwentnie zwiększa swoją sprzedaż każdego roku. Do utrzymania tego trendu niezbędne są inwestycje w nowe punkty sprzedaży. Lubin to najmniejsze miasto, w którym będziemy prowadzić sprzedaż naszych samochodów. Za tą lokalizacją przemawia dobra kondycja gospodarcza tego regionu oraz świetne położenie tego obiektu. Salon w Lubinie mieści się zaledwie kilkanaście kilometrów od Legnicy, stosunkowo blisko położone są także inne miasta: Głogów, Leszno i Zielona Góra. W tym rejonie mieszka wiele osób potencjalnie zainteresowanych samochodami marki Volvo, chcemy być bliżej nich – mówi Arkadiusz Nowiński, prezes Volvo Car Poland.

Architektura budynku nawiązuje do skandynawskich motywów wzornictwa. W wykończeniu budynku, zwłaszcza w jego wnętrzu, zastosowano wiele elementów drewnianych. Odcień fasady jest jasny, a budynek efektownie przeszkolono, dzięki czemu we wnętrzu nie brakuje naturalnego światła.

Korzystny jest także czas otwarcia nowego salonu. Volvo wprowadza właśnie nowy model XC90, który wyznacza nowe standardy w klasie premium. Szwedzka marka planuje wymianę całej gamy modelowej w ciągu najbliższych czterech lat. Wszystkie nowości już niebawem będzie można oglądać u dealera w Lubinie.

Materiały powiązane