Komunikaty prasowe

Poznański dealer Volvo z nagrodą Volvo Dealer Master 2018

Volvo Car Poland od lat ocenia i nagradza pracę swoich partnerów biznesowych. Tym razem tytuł Dealera Roku 2018 otrzymała Firma Karlik, zwyciężając w kategorii Volvo Dealer Masters 2018.

Cieszę się, że praca całego naszego zespołu została doceniona. Ta nagroda to także efekt zaufania, jakim obdarzają nas Klienci i Partnerzy. To dzięki nim co roku podnosimy sobie poprzeczkę coraz wyżej. Czujemy się zmotywowani, by kontynuować tę drogę – mówi Joanna Karlik – Knocińska, właścicielka Firmy Karlik.

Dealerzy byli oceniani przez cały rok pod kątem licznych kryteriów. Wśród wyznaczników decydujących o przyznaniu tytułu Dealera Roku znalazły się między innymi: realizacja planów sprzedaży samochodów nowych i używanych, części, akcesoriów, a także prezentowany zgodnie ze standardami najwyższy poziom obsługi klienta, jakość i rodzaj prowadzonych regionalnie działań marketingowych.

Firma Karlik z marką Volvo związana jest od 2002 roku. Na początku był to salon przy poznańskiej Malcie, a następnie salon w Baranowie. Od maja 2017 roku firma prowadzi showroom w Zielonej Górze.

Materiały powiązane