Komunikaty prasowe

PRZYGOTUJ SWOJE VOLVO!

Jesienna kontrola samochodów Volvo

13-14 października autoryzowani dealerzy Volvo zapraszają klientów na jesienną kontrolę samochodów „Przygotuj swoje Volvo” W tych dniach zespół specjalistów firmy zdiagnozuje auta wszystkich właścicieli szwedzkiej marki, którzy wcześniej  wyrażą zainteresowanie wzięciem udziału  w akcji.

Firma organizuje analogiczne kontrole dwa razy do roku. Jesienią – aby przygotować auto do trudnego, zimowego okresu oraz wiosną, w celu ich sprawdzenia przed weekendowymi i wakacyjnymi wyjazdami.

Akcje te cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientów firmy, którzy doceniają sprawny przebieg diagnozy samochodu i specjalne oferty na usługi i części zamienne oferowane w czasie trwania kontroli.

Na klientów, którzy skorzystają z zaproszenia, czekają bowiem atrakcyjne zniżki  – 20% na usługi, 10% na wymienialne, oryginalne części oraz 10% na wybrane akcesoria. Dla stałych klientów firmy, których Volvo jest starsze niż 5 lat, czeka dodatkowa oferta specjalna tj. rabat na usługi wynoszący nawet do 50% oraz do 25% rabatu na części zamienne.

„Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo i komfort naszych klientów i ich najbliższych. Dlatego nasz kontakt z nimi nie kończy się na sprzedaży auta.” – mówi Mariusz Nycz, Communications Manager Volvo Auto Polska –  „Dbamy o to, by nasze samochody doskonale sprawdzały się podczas całego okresu ich użytkowania. Realizowane przez nas akcje kontrolne są tego doskonałym przykładem.

Jesienna  kontrola Volvo odbedzie się w dniach 13-14 października 2007r. Aby umówić się na spotkanie wystarczy zadzwonić na infolinię Volvo 0 801 1 VOLVO (0 801 1 86586), z telefonu komórkowego 0 502 2 VOLVO (0502 2 86586) lub skontaktować się bezpośrednio ze swoim Serwisem Volvo.

Materiały powiązane