Komunikaty prasowe

Rafał Fuss nowym Fleet Sales Managerem Volvo Car Poland

Rafał Fuss objął stanowisko Fleet Sales Managera Volvo Car Poland od 1 stycznia 2017 roku. Do jego głównych zadań będzie należało zwiększanie sprzedaży w kanale flotowym, kreowanie polityki flotowej  i powiększanie działów flotowych w poszczególnych dealerstwach. Jego poprzednik – Ryszard Zdanowski – pozostaje w strukturach firmy.

Swoje wieloletnie doświadczenie Rafał Fuss zdobywał zarówno w branży finansowej, jak i motoryzacyjnej. Przed dołączeniem do struktur Volvo Car Poland pracował m.in. w firmach Business Lease, BMW Bawaria Motors, Athlon Car Lease oraz Nissan Sales Central & Eastern Europe.

Sprzedaż flotowa staje się coraz ważniejszym kanałem sprzedaży w markach premium. Chcę w swoich działaniach skupić się na znacznym powiększeniu zespołów odpowiedzialnych za sprzedaż samochodów do firm w naszych salonach. Klienci flotowi najszybciej reagują na zmiany zachodzące w motoryzacyjnym świecie i są bardzo wymagający. To nasze kluczowe zadanie, aby cała nasza sieć sprzedaży potrafiła dopasować swoją ofertę do polityki flotowej poszczególnych klientów biznesowych. Nowe modele Volvo wyznaczają trendy w motoryzacyjnym świecie, dlatego z optymizmem patrzę na zadania stawiane mojemu działowi – powiedział Rafał Fuss, Fleet Sales Manager Volvo Car Poland.

Materiały powiązane