Komunikaty prasowe

Showroom marki Volvo w Zielonej Górze

Od 8 maja br. Firma Karlik Autoryzowany Dealer Volvo w Galerii Grafitt przy ulicy Bohaterów Westerplatte 24 prezentuje modele Volvo. Klienci mają okazję poznać skandynawską markę w nowoczesnym, eleganckim  showroomie.

„Miejsce, które stworzyliśmy w Zielonej Górze jest odpowiedzią na doświadczenia, jakie od lat zbieramy reprezentując markę Volvo w województwie lubuskim. Cieszymy się, że teraz możemy wraz z naszymi samochodami być bliżej klientów zainteresowanych marką Volvo oraz autami klasy premium. Showroom w Galerii Grafitt nie jest naszym pierwszym projektem punktu sprzedaży samochodów w kompleksie handlowym i po dobrych wynikach pop up store’u w Starym Browarze w Poznaniu wiemy, że tego typu obiekty są dobrze postrzegane oraz oceniane przez konsumentów”.  – wypowiada się Łukasz Jankowiak, Regionalny Dyrektor Sprzedaży Volvo w Firmie Karlik.

Showroom w galerii handlowej ma wydzieloną, przeszkloną strefę do rozmów z klientami, a na ekspozycji  zaprezentowane są  między innymi  luksusowe modele Volvo z najnowszej serii 90 oraz oryginalne akcesoria Volvo LifeStyle Collection.  Osoby odwiedzające to miejsce spotkają się z obsługą profesjonalnych doradców handlowych, którzy służą wiedzą nie tylko produktowo-sprzedażową, ale też doradzą w zakresie doboru najdogodniejszej dla danego Klienta formy finansowania lub ubezpieczenia.

Zapraszamy do showroomu Volvo Firma Karlik, który mieści się w Galerii Grafitt na poziomie parteru i jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00 oraz w soboty od 10:00 do 15:00.

Materiały powiązane