Komunikaty prasowe

Trzy nagrody dla Volvo S60 w największych konkursach motoryzacyjnych w Polsce

Pierwsze dni 2020 roku okazały się szczęśliwe dla modelu S60. W trzech prestiżowych konkursach organizowanych przez redakcje ważnych mediów motoryzacyjnych w Polsce, model S60 okazał się najlepszy w swojej klasie.

Moto Awards 2019

15 stycznia 2020 roku podczas gali organizowanej redakcję Auto Świata i autoswiat.pl ogłoszono wyniki konkursu Moto Awards. Model S60 zwyciężył w kategorii „Klasyczna elegancja” wyprzedzając dwa znacznie droższe modele konkurencji. Ta nagroda jest tym cenniejsza, że swoje ulubione samochody wskazali czytelnicy pisma, oddając aż 125 000 głosów.

Auto Lider 2020

Na początku lutego wyniki konkursu Auto Lider ogłosiła grupa Bauer, wydawca Motoru i Auto Moto. Także w tym konkursie nagrody wskazywali czytelnicy, oddając 110 000 głosów. Model S60 wygrał w kategorii „Auto klasy średniej” wyprzedzając dwa sedany innych marek. Dwa pozostałe modele Volvo: XC40 i XC60 także znalazły się w pierwszej trójce, w odrębnych kategoriach. 

The best of moto 2019

Pod koniec stycznia w siedzibie wydawnictwa Agora, wyniki swojego konkursu ogłosił serwis motoryzacyjno-biznesowy– moto.pl. Konkurs został podzielony na kategorie, w których zwycięzców wskazywali czytelnicy oraz na takie, gdzie decydowali eksperci. Volvo S60 dostało pierwszą nagrodę w kategorii eksperckiej za najlepszy Design.

Materiały powiązane