Komunikaty prasowe

Umyj Volvo za złotówkę – w dniu urodzin

Firma Volvo Car Poland przygotowała ofertę dla właścicieli wszystkich osobowych samochodów Volvo – niezależnie od rocznika. W dniu urodzin można umyć swoje auto za 1 zł. Nawet na myjniach samoobsługowych nikt nie jest w stanie dokonać takiego cudu, jakiego dokonują nasi dealerzy. Oto szczegóły tej akcji.

Z każdej strony docierają do nas informacje o rosnących cenach paliw, towarów, wysokości rat kredytów… Jak się okazuje, nie wszystko musi być coraz droższe. Firma Volvo Car Poland przygotowała specjalną ofertę. W dniu urodzin wystarczy tylko 1 zł, by cieszyć się idealnie czystym samochodem. Rzecz dotyczy aut osobowych marki Volvo. Rocznik, model, czy rok zakupu pojazdu nie ma żadnego znaczenia. Aby skorzystać z oferty wystarczy umówić się z dowolnym autoryzowanym dealerem Volvo. Następnie trzeba okazać dokument potwierdzający, że właśnie obchodzi się urodziny oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Volvo Car Poland sp. z o.o. w celu marketingu bezpośredniego. I voila! Można cieszyć się czystym samochodem.

Volvo Car Poland regularnie podejmuje akcje mające na celu przyciągnięcie właścicieli aut, którzy dotąd nie korzystali z autoryzowanej sieci serwisowej. Cały czas obowiązuje akcja, w ramach której właściciele aut 4 letnich i starszych otrzymują 10% rabatu na części i 20% na robociznę. Właściciele aut Volvo, które mają ponad 8 lat – otrzymają aż 30% rabatu na części i 50% na robociznę. Wymienione części objęte są dożywotnią gwarancją, a przy przeglądzie subskrypcja usługi Volvo Cars App (Volvo On call) zostanie przedłużona bez żadnych opłat. Dodatkowo dealerzy podejmują także sezonowe kampanie zachęcające do wymiany klocków hamulcowych, rozrządu, czy serwisu klimatyzacji na specjalnych warunkach. O tym wszystkim można się dowiedzieć w salonie z kubkiem kawy w dłoni. Nie tylko w dniu urodzin.

Materiały powiązane