Komunikaty prasowe

Volvo Auto Polska najbardziej pożądanym pracodawcą

Firma Volvo Auto Polska została uznana za najbardziej pożądanego pracodawcę 2013 roku w kategorii Motoryzacja i Lotnictwo. Badanie powstało na podstawie odpowiedzi 3 tys. specjalistów i menadżerów z całej Polski.

Nasza firma wywodzi się ze Szwecji, a więc z kraju, w którym firmy traktują pracowników  w sposób partnerski. Przywiązujemy dużą wagę do wysokich standardów zarządzania oraz do stworzenia pracownikowi optymalnej atmosfery pracy. Zdobycie przez Volvo Auto Polska tytułu najbardziej pożądanego pracodawcy w kategorii Motoryzacja i Lotnictwo jest dla nas czytelnym potwierdzeniem, że udało nam się przenieść dobre, skandynawskie standardy na nasz rynek lokalny – mówi Arkadiusz Nowiński, prezes Volvo Auto Polska.

To już czwarta edycja badania przeprowadzonego przez firmę rekrutacyjną Antal International pod patronatem Business Centre Club. W ramach rankingu zbadano, jakie kryteria są obecnie dla pracowników kluczowe. Wśród najbardziej pożądanych elementów jest wielkość i prestiż firmy, satysfakcjonujące płace, stabilność zatrudnienia, a także styl zarządzania oraz innowacyjność. Najbardziej pożądanych pracodawców wybierano w 12 kategoriach.

 

Materiały powiązane