Komunikaty prasowe

VOLVO C30 – „SAMOCHODEM FLOTOWYM 2007 ROKU” W KATEGORII „SAMOCHÓD KLASY ŚREDNIEJ PREMIUM”.

Najmniejsze, designerskie Volvo jest jednym z najczęściej nagradzanych tegorocznych debiutów motoryzacyjnych. Pod koniec kwietnia samochód otrzymał tytuł „Samochodu flotowego roku w kategorii „samochodów klasy średniej Premium”  w uznanym plebiscycie branży flotowej „Fleet Award Polska 2007”. Plebiscyt organizowany jest już od czterech lat przez magazyn „Flota”

Wygrana Volvo C30 w tak prestiżowym plebiscycie, jakim jest „Fleet Awards Polska” jest dla nas ogromnym wyróżnieniem – mówi Marcin Klimczewski, Dyrektor PR i Marketingu Volvo Auto Polska – „Muszę przyznać, że wprowadzając C30 na polski rynek początkowo nie myśleliśmy o nim jako o samochodzie flotowym. Nasze poglądy jednak szybko zostały zrewidowane przez klientów i ekspertów rynku flotowego. Obecnie obserwujemy stale rosnące zainteresowanie modelem nie tylko wśród klientów indywidualnych, lecz również flotowych, którzy doceniają zarówno styl jak i ogromne możliwości tego samochodu – doskonałe warunki jezdne, duży wybór jednostek napędowych, szeroką gamę systemów bezpieczeństwa i komfortowe wnętrze”.

Kapituła Plebiscytu, w składzie której wyboru dokonywało ponad 80 fleet managerów, wyłoniła zwycięzców podczas największego w Europie testu flotowego. Test odbył się na początku kwietnia w Warszawie na lotnisku w Bemowie. Statuetki wręczone zostały zwycięzcom podczas gali odbywającej się 26 kwietnia w hotelu Westin Warszawie. Nagrody przyznane zostały w następujących kategoriach:

– Samochód Flotowy Roku, składający się z 16 podkategorii tj.

Samochód mini.

Samochód mały

Samochodów klasy średniej

Samochód klasy średniej Premium

Samochód klasy średniej wyższej

Samochód klasy średniej wyższej premium

Samochód klasy wyższej premium

Samochód luksusowy

Samochód dostawczy do 2,29 t

Samochód dostawczy od 2,3 do 2,89 t

Samochód dostawczy od 2,89 do 3,5 t

Samochód mały MPV

Samochód duży MPV

Samochód mały SUV

Samochód duży SUV

Samochód ciężarowy

– Fleet Manager Roku (zarządzający flotą poniżej 100 samochodów)
– Fleet Manager Roku (zarządzający flotą od 101 do 300 samochodów)
– Fleet Manager Roku (zarządzający flotą powyżej 301 samochodów)
– Produkt Flotowy/Usługa Flotowa Roku 2007
– Bezpieczna Flota Roku 2007
– Zielona Flota Roku 2007.

Materiały powiązane