Komunikaty prasowe

Volvo Cars i Tablet Hotels wspólnie otworzyło Get Away Lodge – wyjątkowe miejsce w szwedzkich górach

Volvo Cars, producent samochodów segmentu premium wspólnie z Tablet Hotel stworzyło wyjątkowe miejsce – Get Away Lodge w północnej Szwecji – zaciszne miejsce dla ludzi, którzy chcą odpocząć od miejskiego zgiełku i poczuć pasję życia.

Wprowadzając na rynek nowe V90 Cross Country Volvo Cars przedstawiło wyjątkową kampanię reklamową, promując tym samym pasję i zachowanie odpowiedniego balansu pomiędzy pracą a życiem prywatny. Szwedzki producent nawiązał współpracę z Tablet Hotels i stworzył jedyne w swoim rodzaju miejsce w śnieżnej scenerii szwedzkich gór.

Miejsce zlokalizowane jest nieopodal zimowego ośrodka sportowego Åre na północy Szwecji. Obiekt to tradycyjny szwedzki dom, który został całkowicie odrestaurowany i urządzony na nowo w typowo skandynawskim stylu.

Nowe Volvo V90 Cross Country jest również do dyspozycji gości. Jest to idealny samochód do poznawania dzikiej okolicy, czerpania radości i obcowania z naturą. W pobliżu Get Away Lodge znajduje się restauracja Fäviken Magasinet z dwiema gwiazdkami Michelin.

Międzynarodowe badanie przeprowadzone jakie przeprowadziliśmy pokazały, że sześć na dziesięć osób chciałoby spędzać więcej wolnego czasu aktywnie, na dworze. W obszarze ich zainteresowań znalazło się bieganie, jazda na rowerze i spacery. Pośród tych, którzy nie potrafili określić swojego hobby, 68 procent twierdziła, że spędza zbyt wiele czasu w pracy. Get Away Lodge jest idelnym miejscem dla kogoś kto chce wyrwać się z miasta i poświęcić kilka dni dla siebie – powiedział Björn Annwall, Senior Vice President, Global Consumer Experience w Volvo Car Group

Obiekt jest otoczony górami, malownicznymi lasami i rzekami. Ekskluzywny dom wyposażony jest w dwuosobową sypialnię, w pełni wyposażoną kuchnię z widokiem na góry Åreskutan oraz salon z kominkiem. Do dyspozycji gości jest również jadalnia, gabinet i pokój relaksacyjny z matami do jogi i relaksacyjnymi świecami. Do dyspozycji gości jest dostępna 24/7 pomoc consierge, która pomoże zarezerwować stolik w restauracji, zaproponuje zimowe aktywności i dba o ich dobre samopoczucie.

Samochody Volvo i obiekty takie jak Get Away Lodge to idealne połączenie. W ich stworzenie został włożony ogrom pracy a rezultat jest prosty i funkcjonalny – tak tworzy się magiczne rzeczy – powiedziała Laurent Vernhes, założycielka Tablet Hotel i CEO – Volvo stworzyło prawdziwie wyjątkowe miejsce, którego nasi fani pragną doświadczyć. Postaramy się aby to było pierwsze z wielu takich miejsc!

Materiały powiązane