Komunikaty prasowe

Volvo dla siatkarskich mistrzów świata

Volvo od lat wspiera sportowców, również polskich siatkarzy. W czwartek 27 listopada aktualni siatkarscy mistrzowie świata Krzysztof Ignaczak i Paweł Zagumny odebrali w katowickim salonie Volvo Euro-Kas kluczyki do XC60 i XC70.

We wrześniu cała Polska żyła sportowymi emocjami związanymi z siatkarskimi mistrzostwami świata, które po raz pierwszy w historii odbyły się w naszym kraju. Nasi zawodnicy zaprezentowali się świetnie i ostatecznie wygrali turniej, pokonując w finałowym starciu Brazylię. W mistrzowskiej drużynie obecni byli również zasłużeni dla polskiej siatkówki Krzysztof Ignaczak i Paweł Zagumny.

Utytułowani polscy siatkarze w czwartek, w katowickim salonie Volvo Euro-Kas, odebrali samochody szwedzkiej marki. Krzysztof Ignaczak otrzymał kluczyki do XC60, natomiast Paweł Zagumny odjechał tego dnia do domu Volvo XC70. To nie pierwszy raz kiedy szwedzka marka wspiera polskich reprezentantów. Wcześniej samochody XC70 z katowickiego salonu odbierali Łukasz Żygadło, Zbigniew Bartman oraz Michał Winiarski.

Materiały powiązane