Komunikaty prasowe

Volvo przedłuża umowę z Wisłą Kraków

Przedstawiciele firmy Wadowscy i Wisły Kraków podpisali umowę o przedłużeniu współpracy, w ramach której krakowski dealer Volvo udpstępni samochody piłkarzom i menedżerom utytułowanego klubu piłkarskiego.

Krakowski dealer samochodów Volvo uzyskał status oficjalnego partnera tego legendarnego klubu. W ramach umowy udostępniony zostanie park modeli Volvo, którymi poruszać się będą piłkarze i menedżerowie Wisły. Obecnie są to Volvo V40, V60 i XC60. W najbliższym czasie flotę tych aut zasilą także nowe V40 Cross Country.

Firma Wadowscy uzyskała także prawo do eskpozycji samochodów podczas imprez sportowych, a także do reklam na stadionie oraz na oficjalnej stronie internetowej klubu.

Marka Volvo chętnie angażuje się w różne dziedziny sportu nie tylko na szczeblu globalnym, ale także regionalnym. Firma Wadowscy jest patronem maratonów Powerade Volvo Marathon, współpracuje z kolarzem – Sylwestrem Szmydem, a od kilkunastu miesięcy jest także partnerem Wisły Kraków. Wspieramy aktywnych ludzi w ich pasjach i jesteśmy dumni z ich osiągnieć – mówi Ryszard Koprowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Volvo Wadowscy.

Historia Wisły Kraków sięga 1906 roku. Ten utytułowany klub piłkarski wielokrotnie zdobywał mistrzostwo i wice mistrzostwo kraju. Firma Wadowscy działa w branży motoryzacyjnej od 40 lat. Współpraca Wisły Kraków z firmą Wadowscy rozpoczęła się w kwietniu 2012 roku. Podpisana umowa obowiązuje do czerwca 2014 roku, z możliwością jej przedłużenia.

 

Materiały powiązane