Komunikaty prasowe

Volvo S60 Concept na żywo z Detroit

11 stycznia 2009 roku rozpoczną się pierwsze targi motoryzacyjne tego roku – Detroit Motor Show. Na wystawie otwierającej sezon targowy, Volvo zaprezentuje swój najnowszy model koncepcyjny Volvo S60. Volvo Car Corporation uruchomiło stronę internetową poświęconą temu właśnie modelowi.

Pod adresem http://havoc.tv/volvos60concept/show.php już teraz dostępne są informacje, zdjęcia oraz kanał telewizyjny prezentujący Volvo S60 Concept. Interaktywna strona umożliwia także skorzystanie z czatu, a dziennikarze logujący się na stronie mogą zadawać pytania w trybie online. Bezpośrednia relacja z prezentacji modelu Volvo S60 Concept  będzie miała miejsce 11 stycznia w godzinach 17.30 – 18.30.

Najnowszy model koncepcyjny Volvo, to zapowiedŸ seryjnego modelu Volvo S60, który pojawi się w 2010 roku. Sylwetka Volvo S60 Concept nawiązuje do modeli coupe. Auto wyróżnia się dynamiczną linią i odważnym designem. Nowoczesnym elementem wyposażenia wnętrza jest „płynąca” konsola centralna z ręcznie wykonanego kryształu Orrefors. Nowinką technologiczną z dziedziny bezpieczeństwa będzie z kolei mechanizm ostrzegania przed kolizją z automatycznym hamowaniem i wykrywaniem pieszych.

 Informacje dodatkowe na temat koncepcyjnego modelu Volvo S60

http://media.netpr.pl/PressOffice/PressRelease.111949.po

Materiały powiązane