Komunikaty prasowe

Volvo Selekt na Piątkę!

W dniu 25 października w salonie Scandinavia Auto w Lublinie miała miejsce uroczystość przekazania 5555 samochodu używanego Volvo Selekt. Autem tym był model V40 Cross Country T3 Drive-E Ocean Race.

Kluczyki do samochodu wręczył Piotr Cymek – Doradca Handlowy a szczęśliwym nabywcą Volvo Selekt numer 5555 był Pan Mariusz Olbromski z Lublina, który powiedział m.in.: „Była to dla mnie wielka niespodzianka, kiedy dowiedziałem się, że to właśnie ja jestem nabywcą tego jubileuszowego auta. Nie jest to pierwsze Volvo w mojej karierze kierowcy, poprzednio jeździłem modelem V60. Teraz zdecydowałem się na nieco mniejszą V40 Cross Country, ale już zaczynam wybiegać myślami do kolejnego auta, którym z całą pewnością będzie XC40.  Mój samochód znalazłem w salonie Scandinavia Auto, którego klientem jestem od lat. Oczywiście auto używane można kupić wszędzie, ale zakup z salonu, od dealera i w dodatku w programie Volvo Selekt to dla mnie bezpieczeństwo i pewność. Zawsze polecam markę Volvo i już teraz większość moich przyjaciół i znajomych jest posiadaczami właśnie tych samochodów.” Pan Mariusz otrzymał w prezencie wraz z samochodem koła zimowe oraz liczne upominki sygnowane marką Volvo.

W uroczystym wydaniu Selekt 5555 uczestniczył przedstawiciel Volvo Car Poland, Pan Jacek Giec, opiekujący się na co dzień marką Volvo Selekt, pracownicy Scandinavia Auto pod przewodnictwem Mariusza Łukasiewicza, Kierownika Sprzedaży i Izabeli Grodek odpowiedzialnej za marketing oraz zaproszeni dziennikarze lokalnych mediów. Całość wydarzenia została uczczona tradycyjną lampką szampana oraz wspaniałym okolicznościowym tortem Volvo Selekt 5555!

Volvo Selekt – Wybrane Samochody Używane to program oferujący klientom korzyści takie jak Bezpieczeństwo (gwarancja lub ubezpieczanie kosztów napraw), Pewność (sprawdzenie auta w ponad 100 punktach kontrolnych samochodu), Zaufanie (możliwość wymiany auta w 30 dni lub 1500 km.) i Spokojna Głowa (usługa pomocy Assistance 24/7). Program działa w Polsce od 2009r., obecnie dostarczanych jest klientom blisko 1500 aut każdego roku. Więcej na www.Volvo-Selekt.pl 

Materiały powiązane