Komunikaty prasowe

Volvo V40 Cross Country nagrodą na Enea Tri Tour 2014

W sobotę 29 listopada w Poznaniu odbyła się uroczysta gala z okazji zakończenia cyklu imprez triathlonowych Enea Tri Tour 2014. Pan Michał Kowalewski odjechał do domu samochodem Volvo V40 Cross Country, który był główną nagrodą w tegorocznej edycji imprezy.
ENEA Tri Tour to cykl imprez triathlonowych, które odbywają się na terenie całej Polski. W tym roku uczestnicy mieli szansę wziąć udział w zawodach, które odbywały się w: Sierakowie, Kołobrzegu, Szczecinie, Poznaniu, Pile, Borownie oraz Przechlewie. We wszystkich imprezach wzięło udział ponad 5500 zawodników. Każdy z triathlonów był inny, ale wszystkie dostarczyły wiele emocji zarówno zawodnikom, jak i kibicom. Aby znaleźć się w rankingu Tri Tour należało wziąć udział w przynajmniej trzech z siedmiu imprez cyklu.

W sobotę 29 listopada 2014 r. w hotelu Andersia w Poznaniu odbyła się uroczysta gala, która zakończyła tegoroczny cykl Enea Tri Tour. Podczas tego wieczoru uhonorowani zostali zwycięzcy klasyfikacji generalnych i wiekowych poszczególnych dystansów. Jednak najważniejszym punktem programu było losowanie nagrody głównej – Volvo V40 Cross Country. Szczęśliwcem okazał się pan Michał Kowalewski, który wziął udział w czterech zawodach z cyklu  Enea Tri Tour.

 

V40 Cross Country to uterenowiony kompakt. Samochód ma nieco podniesione zawieszenie, dzięki czemu lepiej sobie radzi z wysokimi krawężnikami, czy progami zwalniającymi. Szereg detali takich jak nakładki na zderzaki, inny wzór felg, czy dodatkowe osłony karoserii sprawiają, że ten model wyróżnia się spośród innych aut.
Więcej szczegółów dotyczących gali oraz cyklu Enea Tri Tour można znaleźć pod adresem: http://tritour.com.pl/
Wspieranie sportu jest jednym z elementów strategii Volvo Auto Polska. Firma aktywnie angażuje się w działalność sportową poprzez wspieranie takich imprez jak Maraton Warszawski, Maraton Poznański czy Volvo Triathlon Series. Wraz z Polskim Związkiem Żeglarskim Volvo Polska stworzyło również projekt Volvo Youth Sailing Team Poland wspierający młodych polskich żeglarzy. Marka Volvo jest także tytularnym sponsorem najbardziej spektakularnych regat dookoła świata Volvo Ocean Race.

Materiały powiązane