Komunikaty prasowe

Volvo V40 Cross Country nagrodą w 14-tej edycji Poznań Maraton

Kolejny raz samochód Volvo jest nagrodą główną w październikowym maratonie, który rozpocznie się w stolicy Wielkopolski. Szansę na wygranie modelu V40 Cross Country ma każdy, kto ukończy Poznań Maraton. Tym samym 13-sty dzień października będzie dla jednego z biegaczy wyjątkowo szczęśliwą datą.

Poznań Maraton jest dla polskich biegaczy jednym z najważniejszych wydarzeń sezonu. To niezwykła impreza, w której na starcie można zobaczyć zarówno amatorów, jak i profesjonalistów. Szansę na wygraną mają wszyscy, ponieważ nagroda główna zostanie rozlosowana wśród wszystkich, którzy ukończą bieg.

Volvo od lat wspiera rozmaite gałęzie sportu, w tym żeglarstwo i biegi długodystansowe. O ile żeglowanie kojarzy się z okresem letnim, o tyle jesień zawsze obfituje w maratony. Nasze zaangażowanie w tę imprezę jest zgodne z filozofią naszej marki. Jesteśmy stworzeni dla ludzi aktywnych, konsekwentnie zmierzających do obranego celu – mówi Mariusz Nycz, dyrektor marketingu Volvo Auto Polska.

Nagroda główna maratonu, V40 Cross Country, to samochód, który stworzył nową niszę: uterenowionych kompaktów. Podwyższone zawieszenie sprawia, że auto świetnie daje sobie radę przy pokonywaniu wyższego krawężnika, czy progu zwalniającego. Jest przy tym najbezpieczniejszym samochodem w swojej klasie, wyposażonym seryjnie m.in. w poduszkę powietrzną dla pieszego, czy system automatycznego hamowania City Safety.

Samochód ufundowała Firma Karlik, autoryzowany dealer marki Volvo w Poznaniu, przy wsparciu Volvo Auto Polska.

Biuro prasowe Volvo

 

Materiały powiązane