Komunikaty prasowe

Volvo V40 główną wygraną podczas finału Volvo Triathlon Series i Powerade Volvo MTB Marathon

Już 19 października w salonie Volvo Wadowscy w Gaju koło Krakowa nastąpi zakończenie sezonu Volvo Triathlon Series i Powerade Volvo MTB Marathon. Podczas imprezy zostanie wręczona nagroda główna: Volvo V40. Na miejscu pojawią się takie gwiazdy kolarstwa jak Sylwester Szmyd, Tomasz Marczyński, Rafał Majka i Bartosz Husarski.  

Już w najbliższy weekend nastąpi oficjalne zakończenie serii zawodów Volvo Triathlon Series i Powerade Volvo MTB Marathon, którym patronuje krakowski dealer marki Volvo – firma Wadowscy. Podczas uroczystości będącej finałem tych zmagań, nastąpi wyłonienie zwycięzcy nagrody głównej – Volvo V40.

Przez cały sezon zawodnicy startujący w ramach imprez Volvo Triathlon Series i Volvo Powerade MTB Marathonu startami zwiększali swoje szanse na zdobycie nagrody głównej. Ostatni etap tej rozgrywki będzie miał miejsce w siedzibie Volvo Wadowscy, gdzie Sylwester Szmyd wraz z losowo dobranym zawodnikiem wystartują do walki o jak najlepszy czas wspólny.

Trzy osoby które w typowaniu internetowym były najbliżej łącznego czasu przejdą do konkursu wiedzy o Volvo, którego triumfator stanie się szczęśliwym posiadaczem Volvo V40. Samochodu którego marka stała się synonimem bezpieczeństwa, teraz także z pierwszym na świecie systemem chroniącym rowerzystów.

Krakowski dealer samochodów Volvo od lat wspiera różne dyscypliny sportu. Firma Wadowscy współpracuje z Sylwestrem Szmydem, który na co dzień porusza się kompaktowym Volvo V40. Firma Wadowscy jest także partnerem klubu piłkarskiego Wisła Kraków.

 

Materiały powiązane