Komunikaty prasowe

Volvo V40 po raz kolejny dla triatlonisty

18 października w salonie Volvo Wadowscy odbył się finał zawodów Volvo Triathlon Series oraz Volvo MTB Marathon. W trakcie imprezy wyłoniono zwycięzcę głównej nagrody samochodu Volvo V40. Po raz drugi z rzędu auto trafiło do triatlonisty.

W sobotnie południe w salonie Volvo Wadowscy w Gaju pod Krakowem zgromadzili się uczestnicy zawodów Volvo Triathlon Series i Volvo MTB Marathon wraz ze swoimi rodzinami, znani polscy kolarze oraz przedstawiciele autoryzowanego dealera Volvo Wadowscy. Podczas imprezy goście dyskutowali na temat minionych edycji zawodów wspieranych przez szwedzką markę oraz wspominali związane z nimi emocje. A w tym sezonie było ich co niemiara. W 2014 r. we wszystkich czterech zawodach triatlonowych wzięło udział aż 2567 zawodników, czyli o ponad 140 proc. więcej niż w ubiegłym roku. Natomiast w 6 zawodach rowerowych MTB wystąpiło 2624 kolarzy górskich.

Goście, którzy przybyli w sobotę do salonu Volvo Wadowscy mieli również okazję porozmawiać z czołówką polskiego kolarstwa, na imprezie obecni byli: Sylwester Szmyd, Tomasz Marczyński, Przemysław Niemiec oraz Michał Gołaś. Jednak najważniejszym punktem spotkania był konkurs, którego zwycięzca stał się właścicielem nowego Volvo V40. W tym roku szczęśliwcem okazał się Wojciech Respondek. Co ciekawe, nagroda główna drugi raz z rzędu powędrowała w ręce triatlonisty mieszkającego w Gdyni.

Zwycięzcy serdecznie gratulujemy, a tegorocznych uczestników oraz wszystkich chętnych do wzięcia udziału w zawodach zapraszamy już w przyszłym roku. Więcej informacji na ten temat znaleźć można na stronach zawodów: www.triathlonpl.com oraz www.mtbmarathon.com.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=GYY_HwWIp7M&feature=youtu.be[/youtube]

Materiały powiązane