Komunikaty prasowe

Volvo V60 dla sportowca

Znany polski kolarz szosowy – Sylwester Szmyd rozpoczął współpracę z Autoryzowanym dealerem marki Volvo, firmą Wadowscy z Krakowa i  został jednym z pierwszych użytkowników nowego Volvo V60.

Dużo podróżuję po Europie, dlatego od auta przede wszystkim oczekuję komfortu i bezpieczeństwa. Ergonomiczne wnętrze Volvo i zaawansowane systemy bezpieczeństwa zwróciły moją uwagę. Nowe V60 to kombi, z dobrą mocą silnika, które zmieści np. mój rower, a do tego wygląda naprawdę sportowo i dynamicznie. – powiedział Sylwester Szmyd, 24 listopada w Krakowie podczas oficjalnego wręczenia kluczyków do nowego Volvo V60.

Cieszymy się, że Pan Sylwester Szmyd wybrał Volvo V60 i zdecydował się na współpracę z salonem Wadowscy w Krakowie. Mamy nadzieję, że nowe V60 spełni oczekiwania i sprawdzi się w nietypowych sytuacjach, z jakimi tej klasy sportowiec ma do czynienia na co dzień.– dodał Mariusz Nycz, Dyrektor Marketingu i PR Volvo Auto Polska.

Nowe Volvo V60 nawiązuje designem do niedawno wprowadzonego na rynek Volvo S60. To pierwsze kombi z marki Volvo o tak dynamicznie zarysowanej sylwetce. Samochód został wyposażony w wiele nowoczesnych systemów bezpieczeństwa dbających o bezpieczeństwo kierowcy, pasażerów i pieszych. O tych ostatnich dba system Pedestrian Detection, który w momencie wtargnięcia pieszego na jezdnie wyhamuje automatycznie samochód. Układ działa do 35 km/h i włącza się w momencie gdy kierowca nie zareaguje, a ryzyko kolizji jest nieuniknione.

Sylwester Szmyd to bardzo znany polski kolarz szosowy, który ma na swoim koncie starty w międzynarodowych wyścigach, a tym m.in. w Tour de France, czy Giro d’Italia.

Materiały powiązane