Komunikaty prasowe

Volvo Wadowscy partnerem Centrum Kongresowego ICE Kraków

Firma Volvo Wadowscy została partnerem nowego centrum konferencyjnego ICE w Krakowie. To jeden z najnowocześniejszych tego rodzaju obiektów w Polsce o powierzchni ponad 36 tysięcy m2, z trzypoziomowym foyer z widokiem na Wawel, wielofunkcyjnymi salami koncertowymi, konferencyjnymi i wystawowymi. 

ICE (International Conferencing and Entertainment) Kraków Congress Centre, bo właśnie o nim mowa, to nowa biznesowa i kulturalna wizytówka nie tylko na mapie Krakowa, ale i całej Polski. Partnerem nowego Centrum Kongresowego została firma Volvo Wadowscy. Ten jedyny w Małopolsce autoryzowany dealer marki Volvo przekazał przedstawicielom nowopowstałego Centrum Kongresowemu ICE samochody Volvo V40, rozpoczynając tym samym współpracę partnerską.

Bardzo nas to cieszy, że światowej klasy obiekt, Centrum Kongresowe ICE, znajduje się właśnie w Krakowie. Nasza firma będąc przedstawicielem marki premium w naturalny sposób wpisuje się w działalność artystyczną oraz biznesową nowego partnera. Cieszymy się, że nasze samochody będą wspierać pracę zespołu ICE – mówi Ryszard Koprowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Volvo Wadowscy.

Centrum Kongresowe jest budynkiem spełniającym najwyższe standardy architektoniczne, urbanistyczne i akustyczne. ICE zostało wyposażone w zespół nowoczesnych sal konferencyjnych, które pomieszczą łącznie aż 3 tys. osób. Wokół Centrum znajduje się specjalny układ komunikacyjny obejmujący parkingi naziemne, terminal autobusowy i mikrobusowy, plac dla wozów transmisyjnych oraz dwupoziomowy parking podziemny dla 360 samochodów.

Operatorem Centrum Kongresowe ICE jest Krakowskie Biuro Festiwalowe.

Więcej informacji na temat ICE znajdziecie Państwo pod adresem: www.icekrakow.pl.

Materiały powiązane