Komunikaty prasowe

Volvo Wadowscy XC Race 2016

Po raz kolejny na terenie salonu samochodowego w podkrakowskim Gaju odbył się niezwykły wyścig podsumowujący tegoroczny sezon kolarski.

15 października 2016 roku do rywalizacji stanęli zawodnicy w dwóch kategoriach. Najpierw dzieci i amatorzy do 16 roku życia a po nich amatorzy i zawodowcy powyżej 16 roku życia.
Tradycyjnie swoją obecnością i startem w zawodach wydarzenie zaszczyciły gwiazdy polskiego peletonu szosowego. W tym roku byli to Sylwester Szmyd, Przemysław Niemiec i Dariusz Baranowski.

W charakterze widzów na wydarzeniu pojawili się również Anna Szafraniec – Rutkiewicz  i Tomasz Marczyński. Imprezę poprowadzili i komentowali Adam Probosz i Tomasz Jaroński z Eurosportu.
Rywalizację z uwagą śledził również Dyrektor Generalny Volvo Wadowscy Paweł Wadowski.

Chcemy pokazać, że warto spędzać czas na świeżym powietrzy, warto jeździć na rowerze. Jestem fascynatem kolarstwa szosowego, górskiego od ponad 30-stu lat, sam uprawiam intensywnie ten sport. Chcemy zachęcić w ten sposób nie tylko grono naszych klientów, ale również tych, którzy mają problem przesiąść się z czterech kółek na dwa. – mówił Paweł Wadowski.

Po zakończeniu rywalizacji i wręczeniu nagród kolarze opowiadali o kolarstwie i planach na przyszłość.
Wszystkim zawodnikom życzymy kolejnych udanych startów!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i videorelacji z wydarzenia.

[youtube]https://youtu.be/CSi-81VWFk4[/youtube]

Materiały powiązane