Komunikaty prasowe

Volvo wspiera Noc Muzeów

Już w najbliższą sobotę, 19 maja nocna Warszawa zapełni się tłumem zwiedzających, to wszystko za sprawą Nocy Muzeów – cyklicznego wydarzenia w Warszawie, organizowanego już od 15 lat. Wieczorem 19 maja będzie można odwiedzać aż 240 muzeów i instytucji.

Z tej okazji w Volvo Car Warszawa od godziny 20:00 zostaną zaprezentowane dwa legendarne modele szwedzkiej marki – Volvo P 1800S z 1966 roku i Volvo Amazon z 1968 roku. O historycznych samochodach Volvo opowie odwiedzającym legenda polskiego dziennikarstwa motoryzacyjnego Maciej Pertyński. Od dziecka związany z motoryzacją jako kierowca (prawo jazdy z 1977 r., ale za kierownicą już od 1973 r., „od kiedy coś widział powyżej zegarów”), mechanik-amator, entuzjasta tłumaczenia techniki na język zrozumiały dla każdego. Współpracownik m.in. tygodników „Auto Świat” i „Motor”, miesięczników „Auto Sukces” i „Auto Moto”, kwartalnika „Ramp”, magazynów lifestyle’owych „Maxim”, „Gala”, „Gala Men” oraz portali „interia.pl”, Mototarget.pl” i „samar.pl”, a za granicą tygodników „Auto Bild” i „Auto Zeitung”. Autor książki „Leksykon motoryzacyjny Auto Świata”. Od 2003 r. polski juror konkursu World Car of the Year.

W kawiarni Volvo Car Warszawa będzie serwowana kawa a dla chętnych będą specjalnie przygotowane promocje. Wszystkim naszym gościom zapewnimy również transport do innych muzeów na terenie Warszawy.

Volvo Car Warszawa mieści się w samym centrum miasta przy ulicy Marszałkowskiej 89.

Więcej informacji o wydarzeniu na:

https://www.facebook.com/events/195010591118495/

Więcej informacji na temat Nocy Muzeów:

http://www.um.warszawa.pl/nocmuzeow/

Materiały powiązane