Komunikaty prasowe

Wielkie otwarcie Volvo Car Warszawa

12 kwietnia o godzinie 20:00 na mapie motoryzacyjnej Warszawy pojawiło się nowe miejsce – Volvo Car Warszawa przy ulicy Marszałkowskiej 89.

O godzinie 20:00 licznie zebranych gości przywitał prezes Volvo Car Poland Arkadiusz Nowiński opowiadając o nowym miejscu i filozofii jaka stoi za stworzeniem w samym centrum miasta takiej przestrzeni a także o nowym modelu szwedzkiego producenta Volvo V60, które miało podczas tego wieczoru swoją warszawską premierę.

Oprócz premiery nowego samochodu Volvo V60 otwieramy pierwsze na świecie takie miejsce. Jest to światowa premiera nowego standardu sprzedaży samochodów. Z jednej strony będzie można oglądać tu auta, ale zapraszamy głównie do naszej kawiarni, na koncerty i inne wydarzenia kulturalne, które będą odbywały się właśnie tutaj. – powiedział Arkadiusz Nowiński Prezes Volvo Car Poland

Po wystąpieniu na scenie pojawił się Eric Stigmar, szwedzki projektant odpowiedzialny za wygląd Volvo Car Warszawa, opowiadając jak wyjątkowe miejsce mamy przed sobą.

Następnie wszystkim gościom przedstawiony został nowy model Volvo V60, o którego szczegółach opowiadał Mariusz Nycz – Dyrektor Marketingu Volvo Car Poland.

W poprzednim modelu V60 linia dachu mocno opadała, tył był ścięty. Był to taki akcent sportowy w kombi, ale tym razem Volvo postanowiło powrócić do korzeni. Od wielu dekad kombi produkowane przez Volvo były kanciaste, pojemne, a przy tym ładne. Żartując powiem, że nasze kombi na drogach rozpoznawano nawet po cieniu samochodu, tak był charakterystyczny. Do tamtego czasu nawiązujemy modelem V60. – powiedział Mariusz Nycz

Volvo Car Warszawa to pierwszy na świecie obiekt tego typu zaprezentowany przez szwedzkiego producenta. Miejsce to jest wyjątkowe, skupia w sobie najlepsze cechy szwedzkiego designu, najlepszych materiałów i pięknych samochodów. Oczywiście klienci będą mogli kupić w nim samochód jednak nawet bez jazdy próbnej będą mogli przejechać się najnowszymi modelami Volvo za sprawą specjalnego systemu wirtualnej rzeczywistości. Poza tym każdy będzie mógł spróbować pysznej kawy i szwedzkich przysmaków.

W Volvo Car Warszawa będą organizowane również wydarzenia kulturalne, takie jak koncerty, spotkania autorskie, panele dyskusyjne.

Zapraszamy serdecznie!

Materiały powiązane