Komunikaty prasowe

Zaproszenie od Volvo Car Group na spotkanie Volvo Cars Tech Moment

Szanowni Państwo,

Volvo Car Group organizuje spotkanie Tech Moment, które odbędzie się 30 czerwca bieżącego roku o godzinie 14.00. Bardzo chcemy, aby byli Państwo jego częścią. Niedawno oświadczyliśmy, że do 2030 roku chcemy być firmą produkującą wyłącznie samochody elektryczne. Już teraz tworzymy najlepsze auta, jakie powstały w naszej 94 letniej historii. To niezwykły i ekscytujący czas w historii naszego rozwoju. Ale nadszedł czas, by iść dalej.

Podczas naszego Tech Moment planujemy podzielić się z Państwem szczegółami na temat naszej przyszłej „mapy drogowej” wprowadzanych przez nas technologii.

Osoby kierujące naszą firmą, w tym prezes Håkan Samuelsson powie, które technologie stanowią podstawę naszej przyszłości i powie o kolejności ich wprowadzania. Zaproponujemy również szereg interaktywnych sesji, które obejmują takie obszary, jak nasza droga do pełnej elektryfikacji, rozwój komputerów i elektroniki auta, wyższy poziom bezpieczeństwa oraz wprowadzenie bezpiecznej autonomicznej jazdy. Wydarzenie można śledzić online pod tym linkiem.

https://live.volvocars.com/vcl7ewl5f/volvo-cars-tech-moment

Mamy nadzieję, że dołączą Państwo do nas 30 czerwca! Do zobaczenia!

Zespół Volvo Car Group

Materiały powiązane