Komunikaty prasowe

Zlatan Ibrahimović twarzą Volvo V90.

Gwiazda futbolu Zlatan Ibrahimović został twarza Volvo V90 podczas Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Kampania reklamowa rozpoczyna się dziś.

Nowa kampania pokazuje byłego napastnika Paris Saint-Germain w jego drodze od początków w surowym szwedzkim Malmö aż po największe sportowe areny Świata.

[youtube]https://youtu.be/6LWwBLR-vXw[/youtube]

Zlatan, który obecnie przygotowuje się do Mistrzostw Europy ma wiele wspólnego ze szwedzkim producentem.

Jestem szczęśliwy mogąc pracować znów z Volvo. Widziałem nowe samochody, testowałem i jeździłem nimi. Myślę, że są fenomenalne. Tak jak ja, Volvo podąża swoją własną drogą i ma odwagę myśleć inaczej. Poprzednia kampania, którą tworzyliśmy była bardzo dobra, jednak tym razem hasłem kampanii jest Made by Zlatan, co wiele o niej zdradza – powiedział Zlatan

Kampania pokazuje niezależność i siłę, jaka płynie z indywidualności i nieszablonowego myślenia. Jest wiele podobieństw Zlatana i Volvo. Nie bylibyśmy tu gdzie jesteśmy, gdybyśmy myśleli tak jak wszyscy – powiedział Anders Gustafsson Senior Vice President, Europe, Middle East and Africa at Volvo Car Group.

Volvo Cars i Zlatan współpracowali już wcześniej w 2014 roku podczas kampanii modelu XC70, pokazującej tajemniczego piłkarza recytującego słowa szwedzkiego hymnu.

Volvo ma niezaprzeczalną pozycję w tworzeniu samochodów z nadwoziem kombi, nowe Volvo V90 wyznacza nowy standard wzornictwa, materiałów i jakości wykonania, będąc jednocześnie wzorem praktyczności. Volvo V90 prezentuje bardzo wysoki poziom wyposażenia standardowego – wykrywanie dużych zwierząt czy Pilot Assist drugiej generacji to tylko niektóre systemy bezpieczeństwa znajdujące się w standardzie.

Kampania nowego Volvo V90 jest wyjątkowa pod jeszcze jednym względem – ścieżkę dźwiękową do niej stworzył Hans Zimmer – kompozytor muzyki filmowej, zdobywca Oskara. Stworzył muzykę do takich filmów jak Gladiator, Piraci z Karaibów, Incepcja czy Interstellar.

Zawsze byłem fanem szwedzkich ikon takich jak Abba czy Zlatan. Współpracując z Volvo i Zlatanem mogłem poczuć to, co najlepsze w Szwecji. – powiedział Hans Zimmer

 

Youtube

Facebook

Twitter

Materiały powiązane