Komunikaty prasowe

Zlatan Ibrahimović żegna się z reprezentacją Szwecji – nowy film z Volvo V90.

Po piętnastu latach w reprezentacji, kapitan drużyny Zlatan Ibrahimović rozstaje się z reprezentacją, dziękując ogromnej rzeszy fanów i przyjaciół. W zakomunikowaniu tego wydarzenia ważną rolę odgrywa film z Volvo V90 promowany przez tego sportowca.

Czterominutowy obraz pokazuje w skrócie karierę tego wybitnego piłkarza oraz najważniejsze chwile w jego karierze.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=5SRQUxdNppg[/youtube]

Nowy film pokazuje podróż powrotną Zlatana do Szwecji. Widzimy w nim jak Zlatan ze swoją rodziną wybiera się w emocjonalną podróż za kierownicą Volvo V90. Bohater wspomina swoje wzloty i upadki w czasie swojej kariery wracając do miejsca, w którym dla niego wszystko się zaczęło – Rosengard na przedmieściach Malmö.

Praca przy filmie była oczywiście dla mnie bardzo wzruszająca. Na wszystko w życiu przychodzi czas, teraz odwieszam koszulkę kapitana i rozpoczynam nową podróż w moim życiu. Zawsze patrzę do przodu, nie wstecz. Nowa podróż właśnie się zaczyna – i dla mnie i dla Volvo – powiedział Zlatan Ibrahimović

Kariera Zlatana rozpoczęła się w FF Malmo w późnych latach dziewiędziesiątych. Szwedzki snajper szybko podpisał kontrakt z Ajaxem, z którym rozpoczął błyskotliwą międzynarodową karierę. Następnie grał w ligach włoskich, francuskich i hiszpańskuch reprezentując takie kluby jak Paris St-Germain, Barcelona, Juventus, Inter Milan i AC Milan.

Jesteśmy bardzo dumni, że Zlatan zgodził się na przedstawienie tak osobistych chwil i momentów swojego życia i kariery. Zlatan jest ambasadorem Szwecji na całym świecie i jego rozpoznawalność jest niezaprzeczalna – powiedział Anders Gustafsson, Senior Vice President Europe, Middle East and Africa at Volvo Car Group

Zlatan otrzymał nagrodę szwedzkiego gracza roku – Guldbollen (Złota Piłka) dziesięć razy z rzędu od 2007 do 2015 roku. Żaden piłkarz ze Szwecji nie zdobył tego trofeum aż tyle razy. Teraz kontrakt Ibrahimovica w klubie Paris St-Germain właśnie dobiegł końca, a sportowiec finalizuje podpisanie kolejnej umowy.

Nowa odsłona, drugiego filmu z udziałem Zlatana zatytułowana Epilogue również ma oprawę muzyczną napisaną przez utytułowanego kompozytora muzyki filmowej Hansa Zimmera.

Materiały powiązane