Komunikaty prasowe

Zobacz najnowszą limuzynę Volvo S90

Najnowszy, długo wyczekiwany sedan Volvo S90 już jutro ujrzy światło dzienne w Goeteborgu. Od godziny 18.30 widzowie będą mieli możliwość oglądania na żywo premiery auta za pośrednictwem streamingu internetowego. Co więcej, będą także mieli wpływ na to, jakie fragmenty auta będą eksponowane w jej trakcie.

Każdy z widzów będzie mógł dołączyć do interaktywnego streamingu Volvo i wybrać, gdzie zostaną umieszczone kamery prezentujące samochód. Będzie można przyjrzeć się  detalom wnętrza wykończonego naturalnymi materiałami, czy eleganckiej linii nadwozia. Kamera będzie mogła pokazać każdy detal S90.

Nowa limuzyna to następca flagowej limuzyny Volvo – S80, modelu cieszącego się od lat powodzeniem wśród klientów marki. Nowy model to ważny element transformacji marki, która zapowiedziała, że w ciągu czterech lat wymieni wszystkie auta w swojej ofercie.

S90 to drugi z kolei model, po flagowym XC90, która oparto na nowoczesnej skalowalnej platformie podwoziowej SPA. W najbliższym czasie prezentowane będą kolejno S90, V90 i V90 Cross Country, które zastąpią obecne modele S80, V70 i XC70. Volvo S90 ma być reprezentantem segmentu D/E premium.

Aby obejrzeć transmisję z Goeteborga zapraszamy 2 grudnia o godz. 18.30 pod adres:

http://www.volvocars.com/pl/modele/nowe-modele/coming-soon2

Materiały powiązane