Komunikaty prasowe

Życzenia świąteczne

Szanowni Państwo,

Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym dochodzi do wielu cudów. I nie chodzi o to, że zwierzęta mówią ludzkim głosem albo, że Święty Mikołaj wciska się przez komin do wszystkich mieszkań świata. Znane są przypadki, kiedy to żołnierze zwaśnionych stron podczas świąt nie chcieli do siebie strzelać. Właśnie w święta nieraz gasną rodzinne konflikty, a ludzie otwierają się na siebie nawzajem. W tę jedną noc można poczuć jak fala dobra przetacza się przez nasz glob, na którym przecież nie brakuje różnych blizn i podziałów. Głęboko wierzymy w to, że to dobro da się poczuć tylko wtedy, gdy sami przestawimy się na właściwą częstotliwość. To co najlepsze w nas samych często przypomina przyciszoną, piękną kolędę. Ona nie przebije się przez zgiełk, hałas i krzyk. Życzymy Państwu, aby ten szczególny, nadchodzący czas sprzyjał zmniejszeniu życiowej prędkości, zatrzymaniu się na chwilę i rozejrzeniu wokół. Niech te święta przemieniają nas wewnętrznie i ubogacają nas tym, co w nas szlachetne i dobre. Niech wszystkie drogi wędrowców kończą się szczęśliwie przy wspólnym stole, z najbliższymi.

W imieniu zespołu prasowego Volvo Car Poland składamy na Państwa ręce życzenia samej dobroci i dziękujemy za Państwa życzliwość. Niech ona do Państwa wraca.

Ilustracją do naszych życzeń tradycyjnie stają się zdjęcia z koncertu świętej Łucji organizowanej przez Ambasadę Szwecji. W tym roku już po raz czwarty wspieraliśmy to wydarzenie, które całkiem niedawno wprowadzało nas w świąteczny klimat.

Materiały powiązane